banner196

Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu maç programı

20, 21 ve 22 Eylül tarihlerinde oynanacak 2. eleme turu maç programı şöyle:

20 Eylül Salı
12.30 Ofspor-Kardemir Karabükspor (Of İlçe)
15.00 Orhangazispor-Kayserispor (Orhangazi İlçe)
16.30 Elazığspor-Sarayönü Belediyespor (Elazığ Atatürk)
18.30 Afjet Afyonspor-Karşıyaka (Afyonkarahisar Yeni Şehir)
21.00 Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor (Alanya Oba)

21 Eylül Çarşamba
12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor (Erzincan 13 Şubat)
13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Cizre İlçe)
14.00 Dersimspor-Eskişehirspor (Tunceli Atatürk)
14.00 Yomraspor-İstanbulspor (Yomra İlçe)
14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon (Ahmet Suat Özyazıcı)
14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Saha)
14.00 Hatayspor-Balıkesirspor (Antakya Atatürk)
14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor (Kırıkhan İlçe)
14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor (Elazığ Atatürk)
14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor (Mümin Özkasap Spor Tesisi)
14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908 (Aktepe)
14.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor (Kastamonu Gazi)
14.30 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor (Kemal Kaynaş)
14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Devrek İlçe)
14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor (OSTİM)
15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor (Alparslan Türkeş)
15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (12 Şubat)
15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu (Konya Büyükşehir Belediyespor)
15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-Ankaragücü (Darıca İlçe)
15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Pendik)
15.00 Silivrispor-Ümraniyespor (Silivri)
15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor (İnegöl İlçe)
15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş)
15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor (Kırklareli Atatürk)
15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor (Vefa)
15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor (Nazilli İlçe)
15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa (Bandırma 17 Eylül)
15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik (Bolu Atatürk)
16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor (Malatya İnönü)
16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor (Samsun 19 Mayıs)
19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor (Hüseyin Avni Aker)
21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

22 Eylül Perşembe
12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor (Eyüp)
14.00 Bayrampaşa-Bursaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor (OSTİM)
15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu (Kızılcabölük Semt Sahası)
16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003 (Denizli Atatürk)
16.30 Sivasspor-Tire 1922 (Yeni 4 Eylül)
19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor (Kamil Ocak)
21.30 Göztepe-Kütahyaspor (İzmir Atatürk)
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol