Ağlı Belediyesi, Düğün Salonu İçin İhaleye Çıkacak

Ağlı Belediye Başkanı Şahin Çolak, Ağlı Belediyesi tarafından yaptırılacak olan düğün salonu için 11 Nisan'da ihaleye çıkılacağını açıkladı. 

  • 649
Ağlı Belediyesi, Düğün Salonu İçin İhaleye Çıkacak
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Çolak, Ağlı Belediyesi’nin 1997 yılında yaptırılarak hizmete açılan Belediye Düğün Salonunun günümüz şartlarında ihtiyaca cevap vermediğinden belediye eski itfaiye binasının yıkılarak altına 8 adet dükkan ve üzerine 800 metrekarelik düğün salonu yapılacağını belirterek, “İhale, 11 Nisan Pazartesi günü yapılacaktır. Yapımına başlanılan düğün salonu ve dükkanların tamamı Belediyemiz imkanları ile yaptırılmakta, tamamlandığında çok amaçlı olarak halkımızın hizmetine sunulacaktır. Ayrıca tüm ilçe merkezi ve mahallesini de kapsayan İmar Planı İlave ve Revizyon'u yapılacak olup. İhalesi 12.04.2016 Salı günü Ankara’da İller Bankası A.Ş. tarafından yapılacaktır” dedi.

Ağlı ilçe merkezinde cadde ve sokakların kilitli parke ile döşemesinin yaptırılarak toplamda yaklaşık 10 bin metrekare kilitli parke taşının döşeme işinin yaptırılacağını ifade eden Çolak, “İlçe merkezi Kaymakam Mehmet Yapıcı Caddesinde ikinci bir Çocuk Oyun Parkı yapımı da en kısa süre içinde gerçekleştirilecek ve mevcut araç parkımıza da 1 adet Silindir ile cenaze nakil aracı temin edilecektir. Ayrıca tüm mahallelerimizin ana yol girişlerine yolcu bekleme duraklan yaptırılmakta olup tüm mahalle yollarımızın da kumlama ve alt yapı çalışmaları sürdürülmektedir” diye konuştu.

Çolak, tüm bu hizmetlerin Ağlı halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.