Aile şirketlerine kurumsallaşma semineri verilecek

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), aile şirketlerine kurumsallaşma semineri verecek.

  • 1231
Aile şirketlerine kurumsallaşma semineri verilecek
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), yerel kalkınmanın aktörleri olan aile şirketlerinin kurumsallaşmalarına destek sağlamak amacıyla "Aile Şirketlerinde Kurumsal Yönetim Webinarı" semineri düzenleyecek.

KUZKA’nın Kaynak Verimliliği ve Yönetim Danışmanlığı Bilgilendirme Seminerler serisi kapsamında dördüncüsünü gerçekleştireceği "Aile Şirketlerinde Kurumsal Yönetim Webinarı" ile bölgede aile şirketlerinin kurumsallaşma çalışmalarının tetiklenmesi amaçlanıyor.

KUZKA ve Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) iş birliğinde gerçekleştirilecek seminerde yönetim alanında önemli isimlerden TKYD Başkanı Feyyaz Ünal ve Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Burak Koçer konuşmacı olarak yer alıyor. Konuşmacıların seminerde aile şirketlerinin kurumsallaşmasına yönelik “Aile Şirketlerinin Sefası ve Cefası, Üçüncü Kuşaklara Erişemeyen Şirketlerin Sona Erme Nedenleri, Aile ve Şirket, Fikir Ayrılıkları, Mutlu Aile Şirketlerinin 4 Temel Nedeni” gibi başlıklarda bilgi ve tecrübelerini paylaşmaları bekleniyor.

Seminer 18 Mart’ta

Kastamonu, Çankırı ve Sinop’tan aile şirketi temsilcilerinin ilgi göstermesi beklenen seminer 18 Mart 2021 Perşembe günü çevrim içi ortamda zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek. Seminere katılmak isteyenler ajansın web sitesinden (www.kuzka.gov.tr) https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0sd-utrT0iHtGN3M1vdh-pF4STiERCdNfg uzantılı link üzerinden kayıt yaptırmak suretiyle katılım sağlayabilirler.