Ak Partili Gençler, 28 Şubat'ı Lanetledi

AK Parti Kastamonu İl Gençlik Kolları, sabah namazının ardından İsmailbey Camisinde yaptıkları basın açıklamasıyla 28 Şubat Post-Modern darbesinin 19. Sene-i devriyesini lanetledi.

  • 411
Ak Partili Gençler, 28 Şubat'ı Lanetledi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Namaz sonrası grup adına açıklamada bulunan AK Parti Kastamonu İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Kalafat, şunları kaydetti: 
“Bugün burada milletin iradesine bir ok gibi saplanan, gayri hukuki yollarla devletimize ve milletimizin istikbaline karşı düzenlenmiş 28 Şubat Post-Modern darbesini 19. Sene-i Devriyesinde lanetlemek üzere toplandık. Hz. Habil ile başlayan doğruluk hareketinde muhabbet fedaisi olmayı görev edinmiş yiğitleri haince düzenlenmiş tuzakları ile tarih boyunca alaşağı etmeyi amaçlamışlardır. Nitekim yakın tarihimize baktığımızda milletimizin bekası ve istikbali için var gücü ile çalışan nice kahramanları, doğrunun yanında oldukları gerekçesiyle türlü türlü hukuksuz işlemlerle özgürlükleri gasp edilmiştir. Hukuksuz yollarla doğrudan halkın iradesini elinden almak isteyenler bilsinler ki yaptıklarını unutmadık ve unutturmayacağız.”

Kalafat, Türkiye’ye karşı karanlık ve kötü günlerin bir daha yaşatılmaması ve yaşanmaması için kötü niyet insanlara fırsat verilmemesini sözlerine ekledi.

(İHA)