Alparslan Köprülü Bulgaristan'dan 5. Olarak Döndü

27 – 30 Mart tarihleri arasında Bulgaristan'da 25 ülke ve 42 sporcunun katılımıyla düzenlenen uluslararası güreş şampiyonasında 50 kg'da mücadele eden M. Alparslan Köprülü ülkemize 5. Olarak dönmeyi başardı

  • 876
Alparslan Köprülü Bulgaristan'dan 5. Olarak Döndü
TAKİP ET Google News ile Takip Et

ALPARSLAN KÖPRÜLÜ BULGARİSTAN’DAN 5. OLARAK DÖNDÜ

27 – 30 Mart tarihleri arasında Bulgaristan’da 25 ülke ve 42 sporcunun katılımıyla düzenlenen uluslararası güreş şampiyonasında Kastamonu'yu temsil eden 50 kg’da mücadele eden güreşçi M. Alparslan Köprülü ülkemize 5. Olarak dönmeyi başardı.

Sporcumuz, turnuvadan döner dönmez antrenörleri Mustafa Kapucu ve Sedat Fide ile birlikte Kastamonu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü sayın Erdoğan Akbıyık ve Spor Şube Müdürü sayın Adem Keloğlu’nu makamlarında ziyaret etti.

İl Müdürü Akbıyık ve Spor Şube Müdürü Keloğlu, sporcumuzu göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ederken, antrenörlerimiz ise kendilerine verilen destekten ötürü teşekkür ettiler. Güreşçimiz M. Alparslan Köprülü bir ay sonra tekrar milli takım kampına katılacak ve düzenlenecek olan Avrupa ve Dünya Şampiyonası hazırlıklarına burada devam edecek. Antrenör Mustafa Kapucu ve Sedat Fide sporcumuzun almış olduğu bu başarıdan oldukça memnun olduklarını dile getirirken, Kastamonu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze ve Türk Telekom Spor Kulübü’ne, İl Temsilcisi Necdet Topkara’ya desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ettiklerini belirttiler.