banner231

Kaymakam Pişkin'den gazeteci Sarı hakkında suç duyurusu!

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, hakkında çıkan haberler üzerine avukatı aracılığıyla Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

ASAYİŞ 05.06.2020, 14:10 05.06.2020, 14:30
413
Kaymakam Pişkin'den gazeteci Sarı hakkında suç duyurusu!
banner105

Geçtiğimiz günlerde Tosya ilçesiyle ilgili koronavirüs hakkında köşe yazısı yazan Gazeteci İzzet Sarı hakkında Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, avukatı aracılığıyla basın yolu ile alenen hakaret suçundan Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Kaymakam Deniz Pişkin adına açıklamayı avukatı Temel Eken yaptı.

Müvekkili hakkında eleştiri sınırlarının aşılması suretiyle onur, şeref ve saygınlığını hedef alarak, kamu görevlisi aleyhine basın yolu ile alenen hakaret suçundan Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduklarını belirten Avukat Temel Eken; "Müvekkilimiz Tosya kaymakamı Deniz Pişkin hakkında eleştiri sınırlarının aşılması suretiyle onur, şeref ve saygınlığını hedef alarak, kamu görevlisi aleyhine basın yolu ile alenen hakaret suçu işleyen İzzet Sarı hakkında Cumhuriyet Savcılığı nezdinde suç duyurusunda bulunulmuştur. Müvekkilimiz bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada gecesini gündüzüne katarak Tosya’da vaka bitene kadar salgınla mücadelesine kararlılıkla devam edecektir. Ülke olarak çok zor ve hassas geçen bu süreçte eleştirilere açık olmakla birlikte eleştiri boyutunu aşarak müvekkilimin onur, şeref ve saygınlığını hedef alan asılsız haber ve paylaşımlarla ilgili hukuki süreci başlatmakta tereddüt edilmeyecektir. Kamuoyuna saygılarımızla bildiririz" dedi.

Yorumlar (2)
Beşir 4 ay önce
Kastamonu’daki vaka sayısındaki Tostadaki vaka sayısı ortada sayın Kaymakam bey.
alaettin kaygısız 4 ay önce
Alaettin Kaygısız
tosyanın anayol kenarında oldugunu.köylerinin çok oldugunu ve dışarden gelenlerin geç köylere geldigini ve buranı bi sanayi ilçesi oldugunu bildigin halde.il ve ilçelerle mukayese edilemeyecegini tahmin ettigin halde. hala reklam peşindesin.bak ben kaymakamı tanımam ,hiç bir samimiyetim yok.ama bir esnaf olarak kamu ve belediyenin çalıştıgına şahidim..kim kurallara uymadıysa terfi iftar vb ararsın emniyeti gerekeni yapar.bak ilde bazı kişillerin ilde görevden kaçtıgını yazıyosun. al sana malzeme. bizden sana iş çıkmaz..senin tosyayla ilgili bi agrın varki zaten milletin canı burnunda sulandırıp sulandırıp aynı şeyleri yazıyosun.. yok şuraya yok buraya şikayet edecem .git nerye edersen et .zatenbu zihniyetle gidersen billahi seni kovarlar. gerçek meslegin buysa bırak bu işleri izzet.biz eskisi maçlarımızı izleyelim. agzından çıkan kulagından döner izzetcigim.biz misafir severiz. gel bi çay kahve içelim,biz her zaman ile geliyoruz.ordada sen ısmarlarsın.sıkma canını hayırlı işler canım izzetcigim selamlar herkese.
banner223
banner305
18
açık
banner315
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs biyolojik bir silah mı, doğal bir hastalık mı?
Koronavirüs biyolojik bir silah mı, doğal bir hastalık mı?
banner306

Gelişmelerden Haberdar Olun

@
EMLAK FİYATLARI