Azdavay'da, Motosiklet ve Doğa Sporları Festivali düzenlenecek

Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde, 27-30 Temmuz tarihlerinde Uluslararası Motosiklet ve Doğa Sporları Festivali düzenlenecek.

  • 567
Azdavay'da, Motosiklet ve Doğa Sporları Festivali düzenlenecek
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Türkiye Motosiklet Federasyonu, Kastamonu Valiliği ve Azdavay Belediyesi’nin desteklediği Uluslararası Azdavay Motosiklet ve Doğa Sporları Festivali, 27-30 Temmuz tarihlerinde yapılacak. Suğla Yaylası’ndaki Azdavay Doğa ve Motor Sporları Merkezi’nde gerçekleştirilecek festival kapsamında birçok etkinlik düzenlenecek.

Festival kapsamında Türkiye Süperenduro Şampiyonası’nın üçüncü ayak yarışları da Suğla Yaylası’ndaki parkurda 28-29 Temmuz tarihlerinde yapılacak.

Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde, 27-30 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek Uluslararası Motosiklet Festivali için hazırlıklar da devam ediyor. Festivalde, TMF Yıldızları’nda yer alan Birkan Polat tarafından motosiklet gösterisi yapılacak. Ülkemizin en iyi şovmenleri arasında yer alan Birkan Polat, hem Kastamonu meydanında hem de Azdavay festival alanında bir birinden zorlu hareketleri izleyenlere sunacak.

Ayrıca festival kapsamında Motosiklet Turları, ATV Turları, UTV Turları, Motosiklet Gösterileri, Folklor Gösterileri, Canlı Langırt, Sumo Güreşi, Çekme Basket, Paintball Turnuvası, Okçuluk, İp Geçişi ve Tırmanma gösterileri yer alacak.