Bartın'da Kastamonu Kickboks Rüzgarı

Bartın'da düzenlenen Batı Karadeniz Kickboks Turnuvası'na Kastamonu'lu Kickbokscular damgasını vurdu. Kastamonu Türk Telekom Gençlik Merkezi Spor Kulübünden 21 sporcu ile katıldığı turnuvada 8 altın, 7 gümüş ve 6 bronz madalya kazanıldı.

  • 835
Bartın'da Kastamonu Kickboks Rüzgarı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bartın'da Kastamonu Kickboks Rüzgarı
Bartın ilinde yapılan Batı Karadeniz Kickboks Turnuvasına katılarak iyi bir derece elde ettiklerini ifade eden antrenör Emrah Şahanoğlu, ayda bir düzenlenen turnuvaya her ay katılmak istediklerini söyledi.  
Şahanoğlu ‘Düzenlenen bu turnuvaların Türkiye Şampiyonasına çok faydası oluyor. Ondan dolayı da yapılan tüm turnuvalara katılarak, sporcuları Türkiye şampiyonasına çok iyi hazırlamayı hedefliyorum. Hedefimiz Türkiye şampiyonaları. 2013 yılı içerisinde Milli takıma sporcu göndermeyi hedefliyoruz.  2012 yılı içerisinde Türkiye Şampiyonları ve Türkiye üçüncüleri çıkardık. 2013 yılında bu başarıları 2’ye katlamak’ olduğunu söyledi.
Kastamonu Kickboks İl Temsilcisi Tahsin Özgün “Kastamonu’nun Kickboks branşında çok gelişti. Katıldığımız tüm turnuvada Kastamonu’yu en iyi şekilde temsil ettiğimize inanıyorum. Antrenör Emrah Şahanoğlu’nun bu konudaki çalışmalarının doğrultusunda Kastamonu’dan bir Avrupa ve Dünya şampiyonu çıkacağına inanıyorum” dedi.