Başkan Ünlü, Daday'ı ziyaret etti

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, il başkan yardımcıları ve il yönetim kurulu üyeleri Daday ilçesine ziyarette bulundu.

  • 923
Başkan Ünlü, Daday'ı ziyaret etti

Daday Kaymakamı Mehmet Sert ile ziyaretlere başlayan AK Parti heyeti, daha sonra AK Parti önceki dönem ilçe başkanları Sabri Özdemir ve Recep Gazioğlu'nu, MHP İlçe Başkanı Levent Uğuzbalaban ve teşkilatını, Muhtarlar Derneği Başkanı Hikmet Karahasan'ı, Orman İşletme Müdürlüğünü, Atlı Terapi Merkezi ve Model Binicilik Tesisini, Ziraat Odasını, Devlet Hastanesini, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünü ve esnafları ziyaret etti.

Ziyaretlerin akabinde restorasyonu devam eden hükümet binasında incelemelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü ve yönetimi, günün sonunda AK Parti Daday İlçe Başkanlığını ziyaret ederek Daday teşkilatı ile istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü " İlçe ziyaretlerimiz kapsamında Daday ilçemizi ziyaret ediyoruz. Daday ilçemizde kamu kurumlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, esnaflarımızı ziyaret ederek hemşehrilerimizle hemhal oluyoruz. Vatandaşlarımızı dinliyor, çalışmalarımızı vatandaşlarımızın rehberliğinde sürdürüyoruz. İlçe Başkanımız Servet Bıyıklı ve ilçe teşkilatımızla birlikte Daday ilçemizin yatırımlarının takipçisi olmaya devam edeceğiz. İlçe ziyaretlerimizi, köy ziyaretlerimizi, mahalle ziyaretlerimizi sürdürecek, sokak sokak gezmeye, hemşehrilerimizle hemhal olmaya devam edeceğiz" dedi.