Başsavcı Kantarcı'dan KGC'ye Ziyaret

Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) hizmet binasına bir ziyarette bulundu.

  • 575
Başsavcı Kantarcı'dan KGC'ye Ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

KGC Başkanı Erkan Yılmaz ve gazeteciler tarafından karşılanan Başsavcı Bülent Kantarcı, ziyarette Kastamonu basını ve Kastamonu üzerine gazetecilerle sohbet etti. Kastamonu basınının seviyeli yayın anlayışını memnuniyetle izlediklerini belirten Başsavcı Kantarcı, ilerleyen günlerde Kastamonu Adliyesi bünyesinde oluşturulacak Medya İletişim Bürosu ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, ziyaret sonunda KGC’nin hatıra defterini imzaladı. Başsavcı, kaleme aldığı yazıda, şunları kaydetti: “Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti'nin Kastamonu'ya geldiğimden beri izlediğim sorumlu ve yapıcı çalışmaları ile bizlere göstermiş olduğu nezakete bir teşekkür ve cemiyet nezdinde tüm gazeteci arkadaşlarımızın seviyeli, toplumun haber alma hakkı ve mesleğin onur ve saygınlığı içerisindeki yayıncılık anlayışları ile çalışmalarından dolayı teşekkür eder ve çalışmalarında başarılar dilerim”

KGC Başkanı Erkan Yılmaz ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kastamonu basını adına Başsavcı Bülent Kantarcı’ya teşekkür etti.

(İHA)