Büşra'nın Çağrısına Bir Giyim Mağazası Cevap Verdi

Küre Çok Programlı Lisesi öğrencisi Büşra Suna, daha önceden belirlediği ihtiyaç sahibi arkadaşları için çeşitli giyim mağazalarına gönderdiği e-maile bir giyim mağazasından cevap geldi.

  • 750
Büşra'nın Çağrısına Bir Giyim Mağazası Cevap Verdi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

BÜŞRA’NIN ÇAĞRISINA BİR GİYİM MAĞAZASI CEVAP VERDİ 

Küre Çok Programlı Lisesi öğrencisi Büşra Suna, daha önceden belirlediği ihtiyaç sahibi arkadaşları için çeşitli giyim mağazalarına gönderdiği e-maile bir giyim mağazasından cevap geldi. Giyim mağazası, hazırladığı 100 giyim paketini öğrencilere dağıtılmak üzere Küre’ye gönderdi. 
Küre Çok Programlı Lisesi öğrencisi Büşra Suna, daha önceden belirlediği ihtiyaç sahibi arkadaşlarına yardım edebilmek için çeşitli giyim mağazalarına e-mail göndererek yardım istedi. Bir müddet sonra Büşra’nın çağrısına bir giyim mağazası cevap verdi. Giyim mağazası, yardım talebinde bulunan arkadaşlarının ihtiyaçlarını belirleyebilmek için Büşra ile irtibata geçti. Ardından giyim mağazası, talepler doğrultusunda hazırladığı yardım paketlerini Büşra’ya gönderdi.
Toplamda 100 paket giyim malzemesi yardım paketi hazırlayan giyim mağazası, Küre’ye gönderdiği yardım paketlerini Büşra ise, öğrenci arkadaşlarına kendisi bizzat teslim etti.
Arkadaşları için böyle bir girişimde bulunduğunu belirten Büşra Suna, giyim mağazalarına gönderdiği e-maile cevap veren giyim mağazasına teşekkür etti. Ayrıca Büşra, öğrenci arkadaşlarını bu soğuk kış günlerinde yalnız bırakmayan giyim mağazasının gönderdiği yardım paketlerini ihtiyaç sahibi öğrenci arkadaşlarını dağıttıklarını ve bu yardımdan dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
 Büşra, giyim mağazası tarafından her öğrencinin isimleri bulunan yardım paketlerini arkadaşlarına teslim etti.