Cep Telefonları Yemek de Yapacak

Teknolojinin hızla geliştiği günlerde yeni bir uygulama sayesinde yemek tarifleri görüntülü olarak kullanıcılara sunuluyor.

  • 478
Cep Telefonları Yemek de Yapacak
TAKİP ET Google News ile Takip Et

CEP TELEFONLARI YEMEK DE YAPACAK 
EVERNOTE FOOD ADLI UYGULAMA SAYESİNDE TELEFONLARIN BİRÇOĞUNDA YEMEK TARİFLERİ TÜRKÇE OLARAK GÖRÜNTÜLÜ ŞEKİLDE PAYLAŞILIYOR

Teknolojinin hızla geliştiği günlerde yeni bir uygulama sayesinde yemek tarifleri görüntülü olarak kullanıcılara sunuluyor. Yemek yaparken telefondaki uygulamayı çalıştırmak yeterli oluyor. 

Evernote Food adlı uygulama sayesinde yemek yapmak kolaylaşıyor. Android ve İOS uygulamaları geliştirilen Evernoe Food, Türkçe olarak kullanılmaya başlandı. Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Evernote Food’la “Yemek Yapmayı Bilmiyorum” bahanesi de tarihe karışıyor. Uygulama, yemekle ilgili deneyimleri hatırlamak için de kullanılabiliyor. Herhangi bir yerde görüp beğenilen yemeğin fotoğrafını çekilerek uygulamaya kaydediliyor, daha sonra bu fotoğrafa rahatlıkla ulaşılabiliyor. Uygulama bünyesinde binlerce yemek tarifi ve özel tarifler de yer alıyor. Uygulama sayesinde her gün yemek tarifi düşünmek de ortadan kalkıyor.

Uygulama, tüm yemek tariflerini tek bir yerde toplamaya olanak sağlamakla kalmıyor aynı zamanda yeni restoranlar keşfetmeye ve bunları kaydedip yakınlarınızla paylaşmaya da olanak sağlıyor.