Cide'de Devlet Hastanesinin kaba inşaatı tamamlandı

Cide Kaymakamı Ali Açıkgöz, Cide Devlet Hastanesinin kaba inşaatının bittiğini açıkladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bilecik’e ataması yapılmadan önce Cide Devlet Hastanesindeki çalışmaları inceleyen Cide Kaymakamı Ali Açıkgöz; “Yüklenici firmanın Şantiye Şefi Ziya Haspolat, yer teslimini almasına rağmen hantal işleyen evrak işleri yüzünden 3 aydır inşaata başlayamadığını bizlere gelerek iletmişti. Bizlerde evrak işleriyle ilgili tüm organizasyonu yapacağını ve en geç bir hafta içinde evrakının elinde olacağını ifade etmiştik. Tüm inisiyatifi alarak hemen inşaata başlamasını rica etmiştik. İnşaata başlayan yüklenici firmanın tüm sıkıntıları, bu süreçte giderildi” dedi.

Cide Devlet Hastanesinin kaba inşaatının bu süreçte tamamlandığını belirten Kaymakam Açıkgöz; “Göreve başladığımda ilk çözmem gereken sorun, yüklenici firmanın belediye ve il müdürlükleri ile yaşadığı bazı sorunlar sebebiyle, üç aydır devlet hastanesi inşaatına başlayamaması meselesi idi. Bugün kaba inşaatı tamamlanan devlet hastanemiz, biz görev değişimi sebebiyle göremeyecek olsak da inşallah önümüzdeki Nisan ayında açılmış olacak” dedi.

Kaymakam Açıkgöz, ziyaret esnasında hastanenin kara yoluna bağlantısını sağlayacak olan yolun, asfaltlanması için Karayolları 15. Bölge Müdürü Yüksel Oğuzhan ile telefon görüşmesi yaparak, bu konuda da söz aldı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN