Eskişehir Taekwondocuları Yemekte Buluştu

Eskişehir'de taekwondo sporuna görül verenler, yeni atanan İl Temsilcisi Metin Atıcı'nın yemeğinde buluştu.

  • 804
Eskişehir Taekwondocuları Yemekte Buluştu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

TAEKWONDOCULAR YEMEKTE BULUŞTU

Eskişehir’de taekwondo sporuna görül verenler, yeni atanan İl Temsilcisi Metin Atıcı'nın yemeğinde buluştu. 
Yemekte, Türkiye Taekwondo Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Çoban, İller Bankası Bölge Müdürü Osman Nuri Başaran, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy, Polis Okulu Müdürü Mehmet Sayar, Kamu Hastaneler Birliği Daire Başkanı Dr.Çetin Avcı, Emine Cahide Karaali Ortaokulu Müdürü Hüseyin Kılınç ile birlikte Eskişehir'deki hakem ve antrenörler bir araya geldi.
Keyifli bir şekilde gerçekleşen yemekte konuşan Alaattin Çoban, böylesine güzide bir toplukla bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirdi. Çoban, Eskişehir'de son dönemlerde sporcu sayısında büyük bir artış yaşandığını, bu artışta işlerinin yoğunluğu dolayısıyla görevini bırakan Hüseyin Kılınç'ın büyük emekleri olduğunu belirtti.
İl Temsilciliği görevine yeni atanan iş adamı Metin Atıcı'nın ise, camiaya uzak bir isim olmadığını belirten Çoban, yeni görevinin kendisine ve Eskişehir'e hayırlı olmasını diledi.
Yemekte, Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanlığı adına taekwondoya yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Allattin Çoban tarafından Hüseyin Kılınç'a plaket takdim edildi. Kılınç, plaketin ise hayatı boyunca almış olduğu en güzel ve en anlamlı ödül olduğunu belirterek, evinin en güzel yerinde saklayacağını söyleyerek teşekkür etti.