Essence Maskaraları Keşfedin!

Renkli kozmetik dünyasının en çok tercih edilen markaları arasında yer alan Essence her kirpik yapısına özel maskara geliştirmektedir.

  • 637
Essence Maskaraları Keşfedin!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Her kadın makyaj yapmayı ve bakımlı görünmeyi sever. Fakat bazı kadınlar makyaj yapmak için daha geniş bir vakit ayırırken bazı kadınlar joker ürünlerle pratik ve hızlı makyaj yapmayı tercih eder. Bu ürünlerden bir tanesi de makyaj çantalarının olmazsa olmazları arasında yer alan maskaradır.

Maskara, kirpikleri olduğundan daha uzun göstermek, kıvırmak ve hacim kazandırmak için kullanılan makyaj ürünüdür, aynı zamanda bakışlara derinlik kazandırır. Sizde göz makyajınızı daha dikkat çekici hale getirmek veya çok fazla makyaj malzemesi kullanmadan daha bakımlı görünmek istiyorsanız Essence maskara çeşitlerini mutlaka incelemelisiniz.

Renkli kozmetik dünyasının en çok tercih edilen markaları arasında yer alan Essence her kirpik yapısına özel maskara geliştirmektedir. O halde markanın pembe maskara olarak bilinen en popüler ürününü yakından inceleyelim.

Essence I Love Crazy Hacim Maskara

Özel tasarlanmış uzunlu kısalı geniş slikon fırça yapısı sayesinde en kısa kirpikleri dahi dipten uca kavrayarak uzun, dolgun ve hacimli bir görünüm kazandırır. Geliştirilmiş içeriği sayesinde krem dokusu kirpiklere ağırlık hissi sağlamaz ve topaklanma yapmaz. Gün boyu kalıcılığını koruyarak bakışlarınızla fark yaratmanızı sağlar.

Maskara Sürmenin İp Uçları

Kullanmış olduğunuz maskara diğer adıyla rimel ne olursa olsun etkili bir sonuç için doğru uygulama son derece önemlidir. Sürdüğümüz maskaranın daha güzel görünmesi için ip uçlarına birlikte bakalım;

  • Öncelikle kirpiklerin temiz ve kuru olmasına özen göstermelisiniz.
  • Maskara bazı kullanarak kirpiklerinizi daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.
  • Maskarayı dip uca hafif zig zag hareketlerle uygulayınız.
  • İstediğiniz etkiyi alana kadar uygulamayı tekrarlayınız.

Sizde Essence rimel, maskara bazı, kapatıcı ve daha fazla Essence ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Tanıtım yazısıdır