Etiketler

'Raporumuz dikkate alınsaydı bu felaket yaşanmazdı'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı; 'Orman yangınlarına karşı çözüm önerilerimizi içeren raporumuz dikkate alınsaydı bu felaket yaşanmazdı' dedi.

Baltacı, Meclis'te hükümete sert cümlelerle yüklendi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, CHP adına yaptığı konuşmasında AKP’ye sert cümlelerle yüklendi.

'Kastamonu vekaletler şehrine dönüşmüştür'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı; 'AKP, vekaletler şehrine dönüştürdüğü Kastamonu’yu yönetememektedir' dedi.

CHP'den Taşköprü'de halk buluşması

CHP İl Başkanlığı Temmuz ayı İlçe Başkanları toplantısını CHP Taşköprü İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Taşköprü’de gerçekleştirdi.

'En unutulmuş ve en yoksul kesim'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı; 'Türkiye'nin en unutulmuş ve en yoksul kesimi olan orman köylülerinin sorunlarının araştırılmasını istiyoruz' dedi.

Örencik TOKİ konutlarının sorunları meclis gündeminde

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Örencik TOKİ konutlarını ve yaşanan mağduriyeti Meclis’te gündeme getirdi.

Baltacı, hastanedeki doktor açığını Meclis’e taşıdı

CHP Milletvekili Hasan Baltacı, Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi’ndeki doktor açığını bir kez daha Meclis gündemine taşıdı.

'Kastamonu'muzun hakkını savunmaya devam edeceğiz'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ziyarette bulundu.

'Erdoğan’ın her şeyden haberi var'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, TELE1 ekranlarında İsmail Dükel'in hazırlayıp sunduğu 'Habere Doğru' programının konuğu oldu. 

'CHP, olumsuz algı yaratmak istiyor'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik; 'CHP Genel Başkanı ve CHP Milletvekili olumsuz bir algı yaratmak adına asılsız ifadeler kullanmışlardır' dedi.

Baltacı; 'Parsel parsel toprak satılıyor'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, her fırsatta yerli ve milli vurgusu yapan AKP’nin yabancılara parsel parsel toprak satmaya devam ettiğini söyledi.

Kastamonu'ya yangın söndürme helikopteri

Milletvekili Baltacı; 'Kastamonu’da yangın sezonu boyunca en az 1 yangın söndürme helikopterinin hazır bulundurulması bir zorunluluktu. Kastamonu’muza hayırlı olsun' dedi.

Şeker fabrikaları için Bakan Elvan'a soru önergesi

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı; 'Şeker fabrikalarının özelleştirme kapsamından çıkarılmasına yönelik atılacak her adım olumludur' dedi.

'Parti devlet olmuş, devlet parti olmuş'

CHP Kastamonu Milletvekili Baltacı, gıda paketlerinin dağıtılmasının Kastamonu Valiliğince engellenmesini Meclis gündemine taşıdı. 'Parti devlet olmuş, devlet parti olmuş' dedi.

'Verilen destek zamla geri alındı'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, resmi gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla akaryakıta yapılan ÖTV zammına sert tepki gösterdi.

'Sıkıntıların temelinde Atatürk'ü anlamamak geliyor'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı; 'Ülkece yaşadığımız tüm sıkıntıların temelinde; Mustafa Kemal Atatürk’ü anlamamak, onun fikirlerinden uzaklaşmak yatmaktadır' dedi.

Valilik tarafından izin verilmedi iddiası

CHP Milletvekili Baltacı ve İl Başkanı Erbilgin, ihtiyaç sahipleri için hazırladıkları gıda kolilerinin dağıtımının engellenmesine sert tepki gösterdi.

Milletvekili Baltacı ile eşinin Kovid-19 testi pozitif çıktı

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, kendisi ile eşinin yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalandıklarını bildirdi.

CHP'den MHP'li Aydın'a cevap gecikmedi

MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Aydın’a CHP üyeleri sert tepki gösterdi.

'CHP İl Başkanı ile milletvekilini çok ciddiye almayın'

MHP MYK Üyesi Yüksel Aydın, CHP ve HDP’nin Güneydoğu’daki belediyelerin kaynaklarını PKK’ya peşkeş çektiklerini kaydetti.

Gece yarısı pankart indirilmesine tepki!

Cumhuriyet Halk Partisi’nin İl Başkanlığına astığı '128 milyar dolar nerede?' yazılı afişinin dün gece saatlerinde emniyet tarafından vinç yardımıyla sökülmesine tepki gösterildi.

'128 milyar dolar nerede' afişlerinin kaldırılmasına tepki!

CHP il merkezindeki billboardlara astığı '128 milyar dolar nerede' afişlerinin kaldırılmasına Milletvekili Hasan Baltacı ve İl Başkanı Hikmet Erbilgin sert tepki gösterdi.

Kastamonu'da reklam panolarındaki ilana soruşturma

Kastamonu'da reklam panolarına verilen ilanlarla ilgili 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Ayvatoğlu ile ilgili Bakan Soylu'ya soru önergesi

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Türkiye’de ve Kastamonu’da gündem olan Hamza Kürşat Ayvatoğlu olayıyla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya soru önergesi verdi.

Baltacı; 'Göz yumanlardan hesap sorulmalıdır'

Kürşat A.'nın sosyal medyada gündem olan görüntülerine CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı ile CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin sert tepki gösterdi.

CHP İl Gençlik Kollarından anma programı

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yıl dönümü dolayısıyla CHP İl Gençlik Kolları tarafından Nasrullah Meydanı’nda anma programı gerçekleştirildi.

'Çanakkale Zaferi, topyekûn direnişinin gerçek bir destanıdır'

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Çanakkale Zaferi'nin 106. yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Baltacı'dan elektrik kesintileri ile ilgili soru önergesi

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Kastamonu’da meydana gelen uzun süreli elektrik kesintileriyle ilgili Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e soru önergesi verdi.

Faruk Nuhoğlu, vefatının 22. yılında anıldı

CHP, 1989-1994 yılları arasında Kastamonu Belediye Başkanı olarak görev yapan Faruk Nuhoğlu’nu vefatının 22. yıl dönümünde mezarı başında andı.

'İktidar, kadın ile erkeği tam eşit görmüyor'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle mesaj yayımladı.