Hülya Balcı Haberleri

Hülya Balcı Haberleri

'Patiköy'de yeniden hayat buldular

Kastamonu'da, 11 Ağustos'ta yaşanan sel felaketinde sahipsiz ya da sakat kalan hayvanlar, sahipsiz hayvanlar için kurulan Patiköy'de tedavi edilerek sağlıklarına kavuştu.

Yavruları ölmüştü, annelerini kaybeden yavruları sahiplendi

Kastamonu'da yavruları ölen kedi, annelerini kaybeden 10 günlük yavrulara kucağını açtı.

Sokak hayvanları aç kalmasın diye seferber oldu

Kastamonu'da yaşayan hayvansever Hülya Balcı, kısıtlama döneminde kilometrelerce yol yaparak sokak hayvanlarına yiyecek ulaştırdı.

Üniversite öğrencileri engelli ve yavru köpekleri besledi

Kastamonu Genç Kızılay gönüllüleri çoğunluğu engelli ve yavru sokak köpeklerinden oluşan Patiköy'ü ziyaret etti.

'Engelli köpekleri üşümesin' diye her gece kalkıp ateş yakıyor

Patiköy'ü kuran Hülya Balcı, hava sıcaklığının zaman zaman sıfırın altında 14 dereceyi bulduğu bölgede 'köpekleri üşümesin' diye geceleri ateş yakıyor.

Köpeklerin mutlu olduğu köy

Kastamonu'da bir hayvansever tarafından kredi çekilerek ve borç alınarak kurulan "Patiköy", çoğunluğu ampute 36 köpeğe yuva oldu.

Engelli sokak köpekleri için kurulan “Patiköy“ elektrik ve su bekliyor

Kastamonu'da bir hastanede işçi olarak çalışan Hülya Balcı'nın, şehrin yaklaşık 15 kilometre dışında engelli sokak köpekleri için kurduğu "Patiköy"de yaşam, elektrik ve su olmadan başladı.

Kaybolan köpeğini bulana ödül verecek

Kastamonu'da yaşayan Hülya Balcı, kaybolan 1 yaşındaki dogo cinsi köpeğini getirene 2 bin 500 lira ödül vermeyi vadetti.

Varını yoğunu “Patiköy“e harcıyor

Kastamonu'da bir kamu hastanesinde işçi olarak çalışan Hülya Balcı, birikimlerinin yanı sıra bankadan kredi çekerek satın aldığı arazide, "Patiköy" ismini verdiği hayvan bakım merkezi yaptırıyor.