Kastamonu Milletvekili Haberleri

Kastamonu Milletvekili Haberleri

Baltacı, yol çalışmalarını hatırlattı

CHP Milletvekili Hasan Baltacı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın 2022 yılı bütçe görüşmelerinde Kastamonu’daki yol çalışmalarını hatırlattı.

'Bu işin peşini bırakmayacağım'

Kastamonu Milletvekili Baltacı, Aile ve Sosyal Hizmetler Kastamonu İl Müdürlüğü’ndeki uyuşturucu skandalını bir kez daha gündeme getirerek 'bu işin peşini bırakmayacağım' dedi.

Bakan Kurum ile Milletvekili Baltacı arasında gerginlik!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 2022 yılı bütçesinin görüşüldüğü Plan Bütçe Komisyonu, CHP Milletvekili Hasan Baltacı ile Bakan Murat Kurum arasındaki gerginliğe sahne oldu.

'Kastamonu, uyuşturucuyla pudra şekeriyle anılmak istemiyor'

CHP Milletvekili Hasan Baltacı, 'Kastamonu, uyuşturucuyla pudra şekeriyle anılmak istemiyor' dedi.

'Birileri şekerden vurgun vuruyor'

CHP Milletvekili Hasan Baltacı, 'şekerin fabrika satış fiyatı ile piyasa satış fiyatı arasında neredeyse yüzde 50'ye yakın fark var. Birileri şekerden vurgun vuruyor' dedi.

'Hastanede randevu sistemi çökmüş durumda'

CHP Milletvekili Hasan Baltacı, Kastamonu’nun doktor ihtiyacını bir kez daha Meclis’te gündeme getirerek, hastanede randevu sisteminin çökmüş durumda olduğunu belirtti.

CHP'den poster tepkisi

Kastamonu'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında Cumhurbaşkanının posterinin açılmasına tepki CHP gösterdi.

'Atatürk'ün uyarısının aksine bir politika izleniyor'

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Atatürk'ün uyarısının aksine bir politika izlendiğini söyledi.

Kastamonu'ya 10 doktor atanacak

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Kastamonu'ya 10 doktor ataması için kadro açılmasına karar verildiğini açıkladı.

Kastamonu’daki önemli bir iddiayı gündeme getirdi

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nun 12. Birleşiminde Kastamonu’daki önemli bir iddiayı gündeme getirdi.

'Teleferiği neticelendirin'

AK Parti İl Başkanı Ünlü, teleferiğin akibetinin neticelendirilmesini talep etti.

Cide'nin afet bölgesi ilan edilmemesini eleştirdi

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Cide ilçesinin genel hayata etkili afet bölgesi ilan edilmemesini eleştirdi.

Sel felaketiyle ilgili Meclis Araştırma Komisyonu kurulmalı

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, 11 Ağustos’ta Kastamonu, Bartın ve Sinop’ta meydana gelen sel felaketi ile ilgili Meclis Araştırma Komisyonu kurulmasını teklif etti.

Milletvekili Çelik, Rektör Topal'la çalışmaları inceledi

Milletvekili Metin Çelik, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal’la birlikte üniversitede yapılan çalışmaları inceledi.

'Şehitlik ve gazilik, ölümsüz birer değerdir'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle açıklamada bulunarak, 'şehitlik ve gazilik, ölümsüz birer değerdir' dedi.

'Bu millet, gazi millettir'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Çelik, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle açıklamada bulunarak, 'bu millet, gazi millettir. Bu vatan, şehitlerin ve gazilerin bizlere emanetidir' dedi.

Selzede ailelere beyaz eşya ve mobilya yardımı

Cide Dernekler Federasyonu, selin vurduğu Kastamonu’da evleri su altında kalan ailelere beyaz eşya ve mobilya yardımında bulundu.

İlimize 149 doktor ataması yapılacak

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, ilimize 14 uzman tabip, 135 tabip olmak üzere toplam 149 doktor ataması için kadro açılmasına karar verildiğini açıkladı.

CHP'den Zafer Bayramı fener alayı

Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu İl Başkanlığı, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99’uncu yıldönümü dolayısıyla fener alayı düzenledi.

'İlimiz kıyafet inkılabına ev sahipliği yapmıştır'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Atatürk'ün Kastamonu'ya Gelişi ve Kıyafet İnkılabı'nın yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

'Bir an önce afet bölgesi ilan edilmeli'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, sel felaketi yaşayan yerlerin bir an önce afet bölgesi ilan edilmesi gerektiğini söyledi.

'Selden etkilenen bölgeler afet bölgesi ilan edilmeli'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, sel felaketinden etkilenen tüm bölgelerin acilen afet bölgesi ilan edilmesini istedi.

Çelik ve Ünlü'den Cide köylerine ziyaret

AK Parti Milletvekili Metin Çelik ile AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü Cide ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

'Raporumuz dikkate alınsaydı bu felaket yaşanmazdı'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı; 'Orman yangınlarına karşı çözüm önerilerimizi içeren raporumuz dikkate alınsaydı bu felaket yaşanmazdı' dedi.

'Her türlü övgü ve takdiri hak ediyorlar'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik; 'Görevini fedakarlıkla yürüten değerli basın mensuplarımız, her türlü övgü ve takdiri hak etmektedirler' dedi.

'Kurban bayramı, huzurun birlik ve beraberliğin bayramıdır'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik; 'Kurban Bayramı huzurun, birlik ve beraberliğin, esenliğin ve teslimiyetin bayramıdır' dedi.

Baltacı, Meclis'te hükümete sert cümlelerle yüklendi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, CHP adına yaptığı konuşmasında AKP’ye sert cümlelerle yüklendi.

'Kastamonu vekaletler şehrine dönüşmüştür'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı; 'AKP, vekaletler şehrine dönüştürdüğü Kastamonu’yu yönetememektedir' dedi.

'Türkiye'de artık darbe dönemleri kapanmıştır'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik; '15 Temmuz Destanının en önemli mesajı, Türkiye'de artık darbe dönemlerinin kapanmış olduğudur' dedi.