Etiketler

'Raporumuz dikkate alınsaydı bu felaket yaşanmazdı'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı; 'Orman yangınlarına karşı çözüm önerilerimizi içeren raporumuz dikkate alınsaydı bu felaket yaşanmazdı' dedi.

'Her türlü övgü ve takdiri hak ediyorlar'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik; 'Görevini fedakarlıkla yürüten değerli basın mensuplarımız, her türlü övgü ve takdiri hak etmektedirler' dedi.

'Kurban bayramı, huzurun birlik ve beraberliğin bayramıdır'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik; 'Kurban Bayramı huzurun, birlik ve beraberliğin, esenliğin ve teslimiyetin bayramıdır' dedi.

Baltacı, Meclis'te hükümete sert cümlelerle yüklendi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, CHP adına yaptığı konuşmasında AKP’ye sert cümlelerle yüklendi.

'Kastamonu vekaletler şehrine dönüşmüştür'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı; 'AKP, vekaletler şehrine dönüştürdüğü Kastamonu’yu yönetememektedir' dedi.

'Türkiye'de artık darbe dönemleri kapanmıştır'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik; '15 Temmuz Destanının en önemli mesajı, Türkiye'de artık darbe dönemlerinin kapanmış olduğudur' dedi.

'En unutulmuş ve en yoksul kesim'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı; 'Türkiye'nin en unutulmuş ve en yoksul kesimi olan orman köylülerinin sorunlarının araştırılmasını istiyoruz' dedi.

Örencik TOKİ konutlarının sorunları meclis gündeminde

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Örencik TOKİ konutlarını ve yaşanan mağduriyeti Meclis’te gündeme getirdi.

'İlimize 9 doktor atanacak'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, doktor atamalarıyla ilgili açıklamada bulundu.

Baltacı, hastanedeki doktor açığını Meclis’e taşıdı

CHP Milletvekili Hasan Baltacı, Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi’ndeki doktor açığını bir kez daha Meclis gündemine taşıdı.

'Kastamonu'muzun hakkını savunmaya devam edeceğiz'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ziyarette bulundu.

'Jandarma Teşkilatı, güvenlik hizmetlerinin ayrılmaz parçasıdır'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Jandarma Teşkilatının kuruluş yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

'Erdoğan’ın her şeyden haberi var'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, TELE1 ekranlarında İsmail Dükel'in hazırlayıp sunduğu 'Habere Doğru' programının konuğu oldu. 

'CHP, olumsuz algı yaratmak istiyor'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik; 'CHP Genel Başkanı ve CHP Milletvekili olumsuz bir algı yaratmak adına asılsız ifadeler kullanmışlardır' dedi.

Çelik, kamp eğitim merkezi inşaatını ziyaret etti

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Kadıdağı Olimpiyatlara Hazırlık Kamp Eğitim Merkezi inşaatını ziyaret etti.

'241 proje desteklenecek'

Milletvekili Metin Çelik, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından uygulanan Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında 241 projenin desteklenmesine karar verildiğini açıkladı.

Baltacı; 'Parsel parsel toprak satılıyor'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, her fırsatta yerli ve milli vurgusu yapan AKP’nin yabancılara parsel parsel toprak satmaya devam ettiğini söyledi.

Kastamonu'ya yangın söndürme helikopteri

Milletvekili Baltacı; 'Kastamonu’da yangın sezonu boyunca en az 1 yangın söndürme helikopterinin hazır bulundurulması bir zorunluluktu. Kastamonu’muza hayırlı olsun' dedi.

Şeker fabrikaları için Bakan Elvan'a soru önergesi

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı; 'Şeker fabrikalarının özelleştirme kapsamından çıkarılmasına yönelik atılacak her adım olumludur' dedi.

'Parti devlet olmuş, devlet parti olmuş'

CHP Kastamonu Milletvekili Baltacı, gıda paketlerinin dağıtılmasının Kastamonu Valiliğince engellenmesini Meclis gündemine taşıdı. 'Parti devlet olmuş, devlet parti olmuş' dedi.

'Verilen destek zamla geri alındı'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, resmi gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla akaryakıta yapılan ÖTV zammına sert tepki gösterdi.

'Sıkıntıların temelinde Atatürk'ü anlamamak geliyor'

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı; 'Ülkece yaşadığımız tüm sıkıntıların temelinde; Mustafa Kemal Atatürk’ü anlamamak, onun fikirlerinden uzaklaşmak yatmaktadır' dedi.

'19 Mayıs, varlık yokluk mücadelesinin ilk adımıdır'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik; ' 19 Mayıs, Aziz Milletimizin varlık yokluk mücadelesinin ilk adımıdır' dedi.

Valilik tarafından izin verilmedi iddiası

CHP Milletvekili Baltacı ve İl Başkanı Erbilgin, ihtiyaç sahipleri için hazırladıkları gıda kolilerinin dağıtımının engellenmesine sert tepki gösterdi.

Milletvekili Baltacı ile eşinin Kovid-19 testi pozitif çıktı

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, kendisi ile eşinin yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalandıklarını bildirdi.

'Çocuklarımıza armağan edilmiş özel bir bayramdır'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

CHP'den MHP'li Aydın'a cevap gecikmedi

MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Aydın’a CHP üyeleri sert tepki gösterdi.

'CHP İl Başkanı ile milletvekilini çok ciddiye almayın'

MHP MYK Üyesi Yüksel Aydın, CHP ve HDP’nin Güneydoğu’daki belediyelerin kaynaklarını PKK’ya peşkeş çektiklerini kaydetti.

'128 milyar dolar nerede' afişlerinin kaldırılmasına tepki!

CHP il merkezindeki billboardlara astığı '128 milyar dolar nerede' afişlerinin kaldırılmasına Milletvekili Hasan Baltacı ve İl Başkanı Hikmet Erbilgin sert tepki gösterdi.

'CHP, yalan ve iftiralarla algı oluşturmaya çalışıyor'

Milletvekili Çelik; 'Çiftçimizin elinde kalan patates, soğan ve çeltik satın alınıp 81 ilimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere bedelsiz dağıtılacak' dedi.