Gazeteci Balcı, Anadolu Hastanesi'nde göreve başladı

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC)'nden Anadolu Hastanesi'ne ziyaret.

  • 2655
Gazeteci Balcı, Anadolu Hastanesi'nde göreve başladı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Mustafa Erkan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Kastamonu yerel basınına uzun yıllar hizmet veren ve son olarak Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi’nde Basın ve Halkla İlişkiler Danışmanı olarak göreve başlayan gazeteci Mustafa Balcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gazeteci arkadaşlarının ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu belirten Balcı; “Yaklaşık 20 yılı aşkın gazetecilik hayatımda çalıştığım tüm gazetelerde; Milli Mücadelenin basın bayraktarı Hüsnü Açıksöz’ün mirasına elimden geldiğince sahip çıkmaya çalıştım. Bundan sonra da hangi görevde olursam olayım elimden geldiğince sahip çıkmaya devam edeceğim” dedi.

"YEREL BASINIMIZIN YANINDA YER ALACAĞIZ"

Erkan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İsmail Kırgeç’i de ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek bir değerlendirmede bulunan Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler ise, 151 yıllık bir tarihe sahip Kastamonu basınının önemli bir görev üstlendiğini ve desteklenmesi gerektiğini söyledi. Dinler; "Hastane olarak yeni bir yönetim anlayışı ile Kastamonu basınımızın yanında yer almaya devam edeceğiz. Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sonrası bir çok özel sektör gibi yerel basınımızın da zor bir süreçten geçtiğini gözlemliyoruz. Toplumumuza ayna vazifesi gören ve her konuda toplumu bilgilendiren Kastamonu yerel basınının ne kadar önemli bir görev üstlendiğini ise anlatmaya gerek yok. Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti'nin geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden başlatmış olduğu kampanyaya destek veriyor, tüm özel sektör ve kamu yöneticilerine yerel gazetelere abone olarak destek vermeleri çağrımızı bizde yapıyoruz" dedi.

“SAĞLIK EN KIYMETLİ HAZİNE”

2006 yılında 'sağlık ekip işidir' parolasıyla hizmet vermeye başlayan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi'nin sadece Kastamonu'ya değil bölgesine de hizmet verdiğini belirten Recep Dinler; “Sağlık, insanoğlunun sahip olduğu en kıymetli hazinedir. Arzumuz ve hedefimiz, gelişen tıbbi teknolojiyi yakından takip ederek modern, etkin ve hastalarını memnun edecek düzeyde sağlık hizmeti vermektir. Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarımız canla başla çalıştı. Buradan tüm sağlık çalışanlarımıza da en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Verdikleri hizmet her türlü övgünün üzerindedir. Hekimlik mesleğinde manevi olarak alınan hazzın yerini hiçbir şey tutamaz. Hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarının büyük fedakarlıkla gecelerini gündüzlerine katarak çalışmaya devam ettiğini herkesin bilmesi gerekir. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, tüm Kastamonululara sağlıklı günler diliyorum” dedi.