banner231

Kastamonu Belediyesi, Ramazan kolisi dağıtımını sürdürüyor

Ramazan ayının gelmesiyle ihtiyaç sahibi ailelere ulaşabilmek adına yoğun bir çalışma içerisine giren belediye, hayatın paylaştıkça güzel olduğunu hatırlatıyor.

GÜNDEM 15.05.2020, 14:25
294
Kastamonu Belediyesi, Ramazan kolisi dağıtımını sürdürüyor
banner105

Koronavirüs (Kovid-19) salgını mücadelesi kapsamında bu yıl Halil İbrahim Sofralarının kurulamayacağı ve toplu iftarların yapılamayacağının açıklanmasının ardından Kastamonu Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması adına başlatılan Ramazan kolisi kampanyasına hayırseverlerin ilgisi sürüyor.

Kastamonu Belediyesi ekipleri Kastamonu Kalkınma Vakfı’nın da destekleriyle 400 Ramazan kolisini daha ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.

Kastamonu Belediyesi’nin hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında bir gönül köprüsü kurduğunu söyleyen Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu; “Bildiğiniz üzere Kovid-19 salgını nedeniyle toplu iftar çadırlarımızı bu yıl kuramadık. İhtiyaç sahiplerimize ulaşmak adına gıda yardımları hazırlayacağımızı duyurduk. Hayırseverlerimiz de bizleri yalnız bırakmadı. Kastamonu Kalkınma Vakfımızın da destekleriyle 400 ihtiyaç sahibi ailemize daha Ramazan kolilerini teslim ettik. Çalışmalarımız sürmekte. Ekiplerimiz tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşmak adına sahadalar. Bu bağlamda ben tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Rabbim ibadetlerimizi ve yaptığımız tüm hayırları kabul buyursun” diye konuştu.

Yorumlar (1)
Havva gürgen 5 ay önce
Nereye baş vuralım almak için
banner223
banner305
15
parçalı bulutlu
banner315
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs biyolojik bir silah mı, doğal bir hastalık mı?
Koronavirüs biyolojik bir silah mı, doğal bir hastalık mı?
banner306
EMLAK FİYATLARI