Halk otobüsünde fenalaşan kadın, hastaneye yetiştirildi

Kastamonu'da Özel Halk Otobüsünde aniden fenalaşan kadın, halk otobüsü tarafından en yakında bölgedeki özel hastaneye yetiştirildi.

  • 1732
Halk otobüsünde fenalaşan kadın, hastaneye yetiştirildi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu Devlet Hastanesinden şehir merkezine gelmek için Özel Halk Otobüsüne binen A.K., otobüsün hareketinden kısa bir süre sonra Sunta Köprülü Kavşak civarından aniden fenalaştı. Özel Halk Otobüsünde bulunan yolcuların ilk müdahalesi sonrası baygınlık geçiren A.K., Özel Halk Otobüsüyle güzergahı üzerinde bulunan en yakın hastaneye ulaştırıldı. Özel Halk Otobüsüyle Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesine gelen A.K., buradaki sağlık görevlileri tarafından müdahalesi yapılarak sedyeyle hastaneye taşındı. Hastanede tedavi altına alınan A.K.’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Öte yandan sağlık ekipleri, A.K.’ye müdahale ederken yolcular otobüste bekledi. A.K.’nin hastaneye kaldırılmasından sonra Özel Halk Otobüsü normal güzergahına dönerek yolcuları duraklarında indirdi. Özel Halk Otobüsünün bu hareketi, hem çevredeki vatandaşlar tarafından hem de otobüsteki yolcular tarafından büyük taktir topladı.