İhtisaslaşma Yol Haritası Nihai Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Kastamonu Üniversitesi "Ormancılık ve Tabiat Turizmi" ihtisaslaşma yol haritası çalışmasının nihai değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

"Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Projesi" kapsamında Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA)’nın da destek sağladığı, Kastamonu Üniversitesi “Ormancılık ve Tabiat Turizmi” ihtisaslaşma yol haritası çalışmasının nihai değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Çevrimiçi olarak gerçekleştirilen toplantıya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı (SBB), Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Kastamonu Üniversitesi, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) ve danışmanlık firması temsilcileri katıldı.

Toplantıda Kastamonu Üniversitesi’nin “Ormancılık ve Tabiat Turizmi” ihtisaslaşma yol haritasına ilişkin “İhtisaslaşma Yol Haritası Çerçevesi”, “Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Vizyonu”, “Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Haritası ve Performans Göstergeleri”, “Odak Konu Başlıkları ve Stratejik Projeler”, “İş birliği Modeli ve Performans İzleme Değerlendirme Sistemi” konu başlıklarında katılımcılara bilgilendirme sunumu yapıldı.

Sunumun ardından toplantıya katılan kurum temsilcilerinin stratejik yol haritasına ilişkin değerlendirme ve görüşlerinin alınmasıyla toplantı sona erdi.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • avukat nazım | 19 Eylül 2020 23:40

    Hukuk Fakültesi olmayan bir üniversite hiçbir alanda ihtisaslaşamaz.ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR.KASTAMONU üniversitesinin temeli HUKUK FAKÜLTESİDİR.bir tane siyasetçi HUKUK FAKÜLTESİNİN açılması konusunda açıklama yaptı mı?HUKUK FAKÜLTEMİZ neden AÇILMIYOR DİYEN bir SİYASETÇİMİZ ÇIKTI MI HANİ?ÇIKMADI.KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ,HAK ETTİĞİ HUKUK FAKÜLTESİNİ AÇAMADI?MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN HASAN BALTACIYI AÇIKLAMAYA DAVET EDİYORUM....

BUNLARA DA BAKIN