İmamoğlu'dan kırtasiye yardımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, Kastamonu'da 300 öğrenciye kırtasiye yardımı yaptı.

  • 810
İmamoğlu'dan kırtasiye yardımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından hayata geçirilen “Alan El ile Veren El Buluşmaları Projesi” kapsamında Kastamonu merkez, Devrekani, Ağlı ve Araç’ta 1. sınıf öğrencisi 300 öğrenciye kırtasiye malzemesi ve okul çantası desteğinde bulundu.

Kastamonu Kadın Derneği olarak Kastamonu merkez ve ilçelerinde 300 öğrenciye İBB’nin kırtasiye yardımlarının ulaştırılmasına aracılık ettiklerini söyleyen Kastamonu Kadın Derneği Başkanı Emine Çelik, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından hayata geçirilen “Alan El ile Veren El Buluşmaları Projesi” kapsamında Kastamonu merkez, Devrekani, Ağlı ve Araç’ta 300 öğrenciye kırtasiye yardımlarını ulaştırarak İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun selamlarını ilettiklerini, Kastamonu Kadın Derneği olarak alan el ile veren eli buluşturmaya devam edeceklerini kaydetti.

Çelik, ayrıca; "Dezavantajlı çocuklarımızın eğitimlerine bu çalışmayla destek olan başta İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na ve İBB Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Yavuz Saltık’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Unutulmasın ki alan el veren eli görmeyecek ve dayanışma bizi hep güçlü kılacak." dedi.