İmralı Tutanaklarının Sızdırılması

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, parti Genel Merkezi'nde düzenlenen AK Parti Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı Bölge Toplantısı'nda bir konuşma yaptı.

  • 441
İmralı Tutanaklarının Sızdırılması
TAKİP ET Google News ile Takip Et

- İMRALI TUTANAKLARININ SIZDIRILMASI 
- ADALET BAKANI ERGİN: 
- "SAYIN DEMİRTAŞ AÇIKLADI, ONUN AÇIKLADIĞINI BİZ İLK GÜNDEN İFADE ETMİŞTİK" 
- "TEMENNİ EDERİM Kİ TEDBİRLERİNİ ALIRLAR VE BU TÜR SIKINTILARA TEKRAR FIRSAT VERMEZLER"

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın İmralı tutanaklarının sızdırılması konusunda söylediklerini daha ilk günden kendilerinin ifade ettiğini hatırlatarak, "Temenni ederim ki tedbirlerini alırlar ve bu tür sıkıntılara tekrar fırsat vermezler" dedi. 

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, parti Genel Merkezi'nde düzenlenen AK Parti Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı Bölge Toplantısı'nda bir konuşma yaptı. Konuşmasının sonunda katılımcıların sorularını cevaplayan Ergin, BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın İmralı tutanaklarının sızdırılmasıyla ilgili yaptığı, 'Hiçbir vekilimiz tarafından sızdırılmadı. Partimiz üzerinden elde edildiği anlaşılıyor' değerlendirmesiyle ilgili soru üzerine şunları söyledi: 
"Sayın Demirtaş açıkladı. Onun açıkladığı bu konuyu biz ilk günden ifade etmiştik. Bu konuda sızmışsa bu BDP'dendir. Bizim bu süreçte dahlimiz yok demiştik. Nitekim kendileri de bunu ortaya koydular. Temenni ederim ki tedbirlerini alırlar ve bu tür sıkıntılara tekrar fırsat vermezler." dedi.