İş, Sağlık, Sanat ve Basın Dünyası Kastamonu'da buluştu

Küçükşabanoğlu ve Meriçten ailelerinin birlikte organize ettiği gezide iş, sağlık, sanat ve basın dünyası Kastamonu'da buluştu.

  • 1789
İş, Sağlık, Sanat ve Basın Dünyası Kastamonu'da buluştu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Küçükşabanoğlu ailesinin Kastamonu'da, Meriçten ailesinin Ferko Ilgaz Hotel&Resortte; iş, sağlık, sanat ve basın dünyasının önde gelen isimlerini ağırlarken, Kastamonu Valisi Mesut Yıldırım ve Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş ve eşi, İstanbul’dan gelen ünlü konuklarla biraraya geldi.

Hafta sonu tatillerini geçirmek üzere  Kastamonu'ya gelen ünlü konuklar Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG) Genel Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu ve Aysha Dergi İmtiyaz Sahibi Pınar Küçükşabanoğlu'nun Kastamonu'da ev sahipliği yaptığı organizasyonda, Kastamonu'nun tarihi yerlerini de ziyaret edip, Penbe Han'da yöresel yemeklerinin keyfini çıkardılar. Dr. Ender Saraç Şapka Müzesi'ne şapkalarını hediye ettiler.

Daha sonra Ferko İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten'in ev sahipliğinde Ferko Ilgaz Hotel&Resort’a gelen Dr. Ender Saraç, Ayşe Tolga, Basak Sayan gibi isimlerin bulunduğu iş, sağlık, sanat ve basın dünyasının ünlü isimlerine kahvaltıda eşlik eden Kastamonu Valisi Mesut Yıldırım ve Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş misafirlerle birlikte sohbet ettiler.

Geziden çok memnun ayrılan misafirler Meriçten ve Küçükşabanoğlu ailelerine teşekkür ederek Kastamonu'dan ayrıldılar.