İşten Çıkartıldı Diye İntihara Kalkıştı

Kastamonu'da bir kişi, işten çıkartıldığı gerekçesiyle kendisini odaya kapatarak intihar etmek istedi.

  • 536
İşten Çıkartıldı Diye İntihara Kalkıştı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İŞTEN ÇIKARTILDI DİYE İNTİHARA KALKIŞTI

Kastamonu’da bir kişi, işten çıkartıldığı gerekçesiyle kendisini odaya kapatarak intihar etmek istedi. Emniyet güçleri, uzun uğraşlar sonunda intihar girişiminde bulunun şahsı ikna etmeyi başardı.
Edinilen bilgiye göre, Kastamonu’nun İsfendiyarbey Mahallesi Kaybılar Sokak üzerinde ikamet eden Satı O. (44), işten çıkartıldığı gerekçesiyle intihar girişinde bulundu. Evinin odasına kendisini kilitleyen Satı O., elinde bulundurduğu bıçakla odaya kimsenin girmesine izin vermedi. Bunun üzerine Satı O.’nun eşi, durumu emniyet güçlerine bildirerek yardım istedi. Olay yerine gelen çok sayıda polis ekipleri, yaklaşık olarak 2 saatlik bir ikna çabası sonunda Satı O., kendisini kilitlediği odadan çıkartılarak elindeki bıçakta alındı.
Öte yandan, Satı O.’nun kısa bir süre önce Cezaevinden çıktığı ve bir kamu kuruluşunda çalışırken işten çıkartıldığı öğrenildi. Ayrıca Satı O., işsiz olduğunu ve kendisini işten çıkartan kurum müdürünün yanına gelmesini istedi. Kastamonu Emniyet Müdürlüğüne bağlı bazı Şube Müdürlerinin de bulunduğu ikna çabasında Satı O., yeni bir iş bulma sözü karşılığında elindeki bıçağı bıraktı.