Karabük Çınar Spor Kulübünü Ziyaret

Antrenörlüğünü Fatih Arı'nın yaptığı Karabük Çınar Spor Kulübüne Ziyaret

  • 1925
Karabük Çınar Spor Kulübünü Ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Karabük Üniversitesi Hasan Doğan Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Temel Çakıroğlu ve Karabük Üniversitesi Hasan Doğan Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu  Antrenörlük Eğitimi Bölüm Başkanı, Büyükler Taekwondo Teknik Kurul Üyesi, Dünya Şampiyonu Yrd. Doç. Dr. Şakir Bezci 12 Mart 2013 tarihinde, Antrenörlüğünü Fatih Arı'nın yaptığı Karabük Çınar Spor Kulübünü ziyaret etti.

Yrd. Doç. Dr. Temel Çakıroğlu, sporculara çalışmalarınızı yakından takip ediyorum ve bu şekilde devam ettiğiniz sürece başarıyı yakalamanız çok zor değil, ayrıca Fatih Hoca gibi bir antrenörle çalışma imkanı bulduğunuz için şanlısınız dedi ve sporculara iyi dileklerini ileterek konuşmasını sonlandırdı.

Yrd. Doç. Dr. Şakir Bezci,  sporculara antrenmanlara bıkmadan usanmadan devam etmeleri  gerektiğini, önce bölgelerinde daha sonra Türkiye’ de ve Milli Takım düzeyinde başarılı olabilmek için neler yapılması gerektiğini, kendisinin de bu aşamalardan geçtiğini, hocalarının söylediklerini  sonuna kadar hissetmeleri gerektiğini söyledi.

Antrenmanın sonrasında sporcularla fotoğraf çektiren Çakıroğlu ve Bezci Antrenör Fatih Arı’ ya ve sporculara çalışmalarında başarılar dileyerek salonumuzdan ayrıldılar.