KASGEG, İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG), Kastamonu'da istişare toplantısı gerçekleştirerek, 2015 yılında planlanan etkinlikleri değerlendirdi.

  • 348
KASGEG, İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

KASGEG, İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

VEDAT YUNUS İKİZOĞLU (İHA) - Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG), Kastamonu’da istişare toplantısı gerçekleştirerek, 2015 yılında planlanan etkinlikleri değerlendirdi.

Büyük bir kalabalıkla gerçekleşen toplantının ardından Kastamonu Genç Girişimciler Derneği Genel Başkan Zafer Küçükşabanoğlu, “Haftasonu Uğurlu Konaklarında çok verimli ve keyifli bir toplanyı gerçekleştirdik. KASGEG ailesi olarak her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Bir köşede oturmak yerine memleketi için elinden geleni yapmak isteyenler birçok meslek grubuna mensup arkadaşlarımızın KASGEG çatısı altında bir araya gelme isteği, memleketimizin geleceği adına önemli bir gelişme. Sürekli dile getirdiğimiz gibi bizlerin Kastamonu için büyük hayalleri var. Bu hayalleri gerçekleştirmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ve bundan sonra yapmaya devam edeceğiz. KASGEG ailesi olarak tek amacımız Kastamonu'muzun hakettiği yere gelmesidir. Tüm arkadaşlarımızla beraber memleketimiz için kafa yoruyoruz ve heyecanlıyız. Heyecanımızda her geçen gün artıyor. Toplantıdan sonra aldığımız ilhamla söyleyebilirim ki; KASGEG ailesi olarak Kastamonu, İstanbul ve Ankara'da bulunan kaliteli kadromuzla memleketimiz yararına çalışmalar yapmaya 2015 yılında da hız kesmeden devam edeceğiz. Hedeflediğimiz sürede çalışmalarımızı sürdürerek 2015’e çok daha güçlü ve üretken bir biçimde merhaba demek istiyoruz. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki güzel memleketimizin geleceği emin ellerde” dedi.