Kastamonu'da Ortak Poomsae Antrenmanı

Kastamonu Erişen Spor Kulübü, İgdir Lisesi Spor Kulübü ve Kastamonu Türk Telekom GMSK sporcuları 03.03.2013 günü Kastamonu Kasem Taekwondo Spor Salonunda ortak poomse antrenmanı yaptılar.

  • 784
Kastamonu'da Ortak Poomsae Antrenmanı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu'da Ortak Poomsae Antrenmanı...

Kastamonu Erişen Spor Kulübü, İgdir Lisesi Spor Kulübü ve Kastamonu Türk Telekom GMSK sporcuları antrenörler Murat Şengül,  Ercan Çelik ve İsmail Arıkan nezaretinde 03.03.2013 Pazar günü Kastamonu Kasem Taekwondo Spor Salonunda ortak poomse antrenmanı yaptılar.

Öğrencilere poomse hakkında bilgiler verildi. Senkron (takım), pair (eşli) ve ferdi çalışmalar yapıldı. Hataların minimuma indirilmesi için gayret gösterildi.

Geçen yıl olduğu gibi bu senede poomse de iddialı olduklarını belirten antrenörler Ercan Çelik, İsmail Arıkan ve Murat Şengül, derece sayısını arttıracaklarını, sporcuların gayretlerinden dolayı kendilerini kutladıklarını, bilindiği üzere taekwondo sporunda poomsenin ayrı sabır gerektirdiğini söylediler.

Kastamonu ili Geçen yıl minik-yıldız bayan takımda Türkiye Şampiyonu, minik bayan kategorisinde de Türkiye Üçüncüsü olmuş, ikincilik kupası ve beşincilik kupasını almıştı.