Kastamonu'da Betül Demir Rüzgarı

Kastamonu Belediyesi tarafından ilk kez düzenlenen Gençlik Festivalinde ünlü sanatçı Betül Demir rüzgarı esti.

  • 621
Kastamonu'da Betül Demir Rüzgarı
TAKİP ET Google News ile Takip Et


KASTAMONU’DA İLK KEZ GENÇLİK FESTİVALİ DÜZENLENDİ

Kastamonu Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 96. yıl dönümünde ilk kez Kastamonu’da Gençlik Festivali düzenledi. Belediye Hizmet Binası önünde yapılan Gençlik Festivaline, gençler büyük ilgi gösterdi. Festivalde ilk olarak Eser Kabaali sahne aldı. Eser Kabaali, birbirinden hareketli söylediği şarkılarla gençlere unutulmaz anlar yaşattı.

Eser Kabaali’nin konserinin ardından mini bir yarışma düzenlendi. Yarışmada sorulan sorular, davetlileri güldürdü. Yarışmadan sonra gerçekleştirilen ateş gösterisi ise, davetlilere heyecanlı dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Gençlik Festivalinde, son olarak ünlü sanatçı Betül Demir, sahne aldı. Betül Demir, hareketli ve romantik şarkılarıyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Sanatçı Betül Demir, hareketli şarkılarında yaptığı danslarla şov yaptı. Betül Demir’in performansı karşısında alanı dolduran gençlerde eşlik etti.

Şarkı aralarında kendisini izlemeye gelenlerle sohbette eden Betül Demir, kendisini Kastamonulularla buluşturulmasında emeği geçen başta Belediye Başkanı Tahsin Babaş olmak üzere Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Tot, Belediye Sosyal ve Kültür İşleri Müdürü Fatih Yapıcıoğlu ile Belediye Sosyal ve Kültür İşleri personeli Kürşat Ayvadoğlu’na teşekkür etti.

Şu ana kadar Türkiye’nin birçok şehrinde ve belediyelerin düzenlediği etkinliklerde konser verdiğini açıklayan Betül Demir, Kastamonu’daki bu coşkuyu şimdiye kadar hiç görmediğini ve bundan dolayı da büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Konser sonrası sahneye çıkan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, sanatçılar Betül Demir ve Eser Kabaali ile birlikte Türk bayrağını dalgalandırdı.

Öte yandan, gecenin sonunda havai fişek gösterisi yapıldı.

VEDAT YUNUS İKİZOĞLU (İHA)