Kastamonuguncel.com yayın hayatına başladı

Kastamonu'da yerel habercilik sitelerine www.kastamonuguncel.com'da katılarak, yayın hayatına başladı.

  • 1003
Kastamonuguncel.com yayın hayatına başladı

Kastamonu'da yayın hayatına başlayan kastamonuguncel.com sitesi yetkilisi, amaçlarının Kastamonu’daki yerel basını daha da ileriye taşımak, Kastamonu’nun sorunlarını ortaya koyarak çözüm yolları aramak olduğunu belirtti.

Kastamonu’dan spor ve güncel konular başta olmak üzere birçok alanda www.kastamonuguncel.com internet adresinden ulaşılabileceğini kaydetti.

Yetkililer, okuyucuların sitede Kastamonu ile ilgili asayiş, gündem, yaşam, ekonomi, eğitim, sağlık, politika, kültür sanat ve spor haberlerini doğru ve hızlı bir şekilde okuyabileceklerini belirterek, “Haber sitemiz, tarafsız ve ilkelidir. Kullanıcıya kolaylık sağlayan bir altyapıya sahiptir. İHA (İhlas Haber Ajansı) ve AA (Anadolu Ajansı) resmi abonesidir. Sosyal medyadan ve mobil cihazlardan da takip edilebilir. Editörler tarafından sürekli güncel tutulmaya çalışılır. Foto haber ve video haberlere önem verilir. Haberlere yorum katmaz ama sizlerin yorumlarına önem verir. Komşu il haberleri (bölgesel) yanında Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan haberlere de yer verir. Kullanıcıyı rahatsız etmeyen farklı reklam alanlarına sahiptir. Sizin göndereceğiniz haberleri yayınlama imkanı sunar. Kastamonu nöbetçi eczane ve hava durumu anlık takip edilebilir” dedi.