Kastamonuguncel.com Yayın Hayatına Başladı

Kastamonu'da yerel habercilik sitelerine www.kastamonuguncel.com'da katılarak, yayın hayatına başladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

KASTAMONUGUNCEL.COM YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Kastamonu‘da yerel habercilik sitelerine www.kastamonugunel.com'da katılarak, yayın hayatına başladı.

Kastamonuguncel.com sitesi yetkilisi, Kastamonu’daki yerel basını daha da ileriye taşımak, Kastamonu’nun sorunlarını ortaya koyarak çözüm yolları aramak olduğunu belirtti.

Kastamonu’dan spor ve güncel konular başta olmak üzere birçok alanda www.kastamonuguncel.com internet adresinden ulaşılabileceğini kaydetti.

Yetkililer, sitede Kastamonu ile ilgili asayiş, gündem, yaşam, ekonomi, eğitim, sağlık, politika, kültür sanat, türkiye, dünya, teknoloji bilim, magazin, yemek, sinema, bölgesel ve spor haberlerini doğru ve hızlı bir şekilde okuyabileceklerini belirterek, “Tarafsız ve ilkelidir. Kullanıcıya kolaylık sağlayan bir altyapıya sahiptir. İHA (İhlas Haber Ajansı) resmi abonesidir. Sosyal medyadan ve mobil cihazlardan da takip edilebilir. Editörler tarafından sürekli güncel tutulmaya çalışılır. Foto haber ve video haberlere önem verilir. Günlük gazete manşetleri siteden takip edilebilir. Haberlere yorum katmaz ama sizlerin yorumlarına önem verir. Komşu il haberleri (bölgesel) yanında Türkiye gündeminde öne çıkan haberlere de yer verir. Kullanıcıyı rahatsız etmeyen farklı reklam alanlarına sahiptir. Sizin göndereceğiniz haberleri yayınlama imkanı sunar. Kastamonu namaz vakitleri ve hava durumu anlık takip edilebilir” dediler.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

BUNLARA DA BAKIN