KGC: "Teröre Lanet Olsun"

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Erkan Yılmaz, Ankara'da meydana gelen terör saldırısı üzerine bir mesaj yayınlayarak, saldırıyı gerçekleştirenleri ve terörü araç görenleri şiddetle kınayarak, lanetlediklerini ifade etti.

  • 560
KGC: &quotTeröre Lanet Olsun"
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yapılan saldırı ile ülkemizin birlik ve beraberliğinin hedef alındığını kaydeden Yılmaz: “Ülke olarak hep beraber bu çirkinliklerin ve aşağılık saldırıların karşısında duracağız. Vicdanlar, terörden medet umanların insanlık dışı saldırılarını affetmeyecektir” dedi.

Yılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi: “Akşam saatlerinde Ankara’nın göbeğinde meydana gelen hain saldırı hepimizin ciğerini yakmıştır. Üzüntümüz çok büyük. Terörün her türlüsünü lanetliyoruz. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumak zorundayız. Herkes bilmelidir ki, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır. Kastamonu basını adına, saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.”

(KGC)