KGC'den Vali Karadeniz'e ziyaret

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Balcı ve yönetim kurulu üyeleri Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz'i makamında ziyaret etti.

  • 312
KGC'den Vali Karadeniz'e ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

13 Mayıs’ta gerçekleştirilen Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Olağan Genel Kurulu’nun ardından görevine yeni başlayan Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Balcı ve yönetim kurulu üyeleri Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret etti.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Balcı, Mayıs ayında yapılan bir seçim ile Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yönetim Kurulunda bayrak değişimi olduğunu belirterek, Kastamonu ilinde bulunan yerel gazeteler ile ilgili Vali Karadeniz’e genel bir bilgi verdi.

Kastamonu yerel basınının yaptığı çalışmalar ile faaliyetlerini takip ettiğini ve başarılı olduğunu belirten Vali Karadeniz, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti ve yönetim kurulu olarak yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini ifade etti.

Yeni seçilen başkan Balcı’ya, üyelerine ve ilimizde bulunan tüm basın mensuplarına görevlerinde başarılar dileyen Vali Karadeniz, Kastamonu yararına olacak her projeye de destek sözü verdi.