Küre dağlarında sonbahar keyfi

Küre Dağları Milli Parkı içinde yer alan ve her mevsim ayrı güzelliğe bürünen Pınarbaşı, ilçeye gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

  • 706
Küre dağlarında sonbahar keyfi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İlk bahar ve yaz aylarında ziyaretçi akınına uğrayan Pınarbaşı ilçesine, özellikle sonbahar mevsiminde fotoğrafçılar ilgi gösteriyor.

İlçenin önemli doğal güzelliklerinden olan Horma Kanyonu, Valla Kanyonu ve Ilıca Şelalesi fotoğraf kulüplerinin ve amatör fotoğrafçıların kameralarına yansıyor.

Belediye başkanı Mehmet Yılmaz gördükleri ilgiden memnun olduklarını ifade ederek şu açıklamalarda bulundu: "İlçemiz doğal güzellikleri ile her mevsim ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Ama özellikle sonbahar mevsiminde renklerin bin bir tonunu görebildiğimiz ilçemize özellikle fotoğrafçılar ilgi göstermekteler. Özellikle fotoğraf kulüpleri bu mevsimde eşsiz doğamızı fotoğraflamak için ilçemizi ziyaret ediyorlar. Bizler bu ziyaretlerden çok memnun kalıyoruz. Ve tüm fotoğraf severleri ilçemizin sonbahar güzelliklerini ölümsüzleştirmek üzere ilçemize davet ediyoruz" dedi.