Manisa Mesir Şenlikleri Taekwondo Müsabakası Sona Erdi

Manisa Mesir Şenlikleri Taekwondo Turnuvası 22-24 Mart 2013 Tarihinde Manisa Atatürk Kapalı Spor Salonunda Minik Yıldız ve Ümitler Kategorilerinde yapıldı.

  • 1093
Manisa Mesir Şenlikleri Taekwondo Müsabakası Sona Erdi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Manisa Taekwondo İl Temsilciği faaliyet programında yer alan Mesir Şenlikleri Taekwondo Turnuvası 22-24 Mart 2013 Tarihinde Manisa Atatürk Kapalı Spor Salonunda Minik Yıldız ve Ümitler Kategorilerinde yapılan müsabakalar sona erdi.

Müsabakalara toplam Minik-Yıldız ve Ümitler’de toplam 15 il’den 53 Kulüp ve  328 sporcu katıldı.

Müsabakaların 2.Gününde yapılan açılış seramonisinde; AKP Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Manisa Vali Yardımcısı Necmettin Yalınalp, TTF Genel Koordinatörü Ramazan Erçin, TTF Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Aydın, TTF Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Tekcan, Manisa İl genel Meclis Başkanı Hayrullah Solmaz, İl Kültür Turizm Müdürü Erdinç Kardöze, GHSİM Mehmet Uçak, Manisa Taekwondo İl Temsilcisi Kurban Yavuz, ve Manisa’yı, Mesir’i Tanıtma  ve Turizm Derneği Bşk. Ufuk Tanık hazır bulundular.

Açılış Konuşmasını yapan, TTF Genel koordinatörü Ramazan Erçin, Ülkemizi Yurt dışında temsil edip ülke bayrağını dalgalandıracak başarılı sporcuların bu tarz organizasyonlarda kendilerini yetiştirdiğini söylerek,  Müsabakaya katılan tüm sporculara  başarılar diledi.

Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ konuşmasında, müsabakaya katılan sporcuların gözlerindeki coşku ve heyacanın ümit verici olduğunu söyledi. Azimli, sabırlı ve ahlaklı çalışma ile  Ülkemizi en iyi şekilde  temsil ederek olimpiyat şampiyonumuz gibi birer servet, Avrupa ve dünya şampiyonalarında derece yapan taekwondocular gibi ülkemizin gururu olacaklarını söyleyerek tüm sporculara başarılar diledi.

Açılış konuşmalarının ardından, Plaket takdimlerine geçildi. Plaket takdimlerinden sonra; Yıldızlar Kategorisi Bay-Bayan Takım sıralamasında dereceye giren kulüplere Kupaları verildi. Seramoni programının bitiminden sonra; müsabakalara kaldığı yerden devam edildi. Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara madalyaları ve Takım sıralamalarında ilk 4 kulübe kupa töreni yapıldı.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.