Okullararası Taekwondo İl Birinciliği Yapıldı

2014-2015 Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Yıldızlar ve Gençler Taekwondo İl Birinciliği müsabakaları yapıldı.

  • 2147
Okullararası Taekwondo İl Birinciliği Yapıldı
TAKİP ET Google News ile Takip Et


Kastamonu Hüsnü Tandoğan Spor Salonu’nda düzenlenen Okullararası Taekwondo İl Birinciliği 
müsabakalarına 34 sporcu katıldı.

Yıldızlar Bay-Bayan kategorisinde mücadele ederek 1. olan sporcular 11-13 Nisan 2015 tarihleri arasında Karabük ilinde yapılacak olan Grup Yarışmalarına, Gençler Bay-Bayan kategorisinde 1. olan sporcular 27-29 Mart 2015 tarihleri arasında Zonguldak ilindeki Grup Yarışmalarına katılacaklar.

Ayrıca Genç bayanlar kategorisinde 46 ve 55 kilogramda 2'şer sporcu ilimizi temsil edecek.

Karşılaşmada derece elde edebilmek adına kıyasıya mücadele veren taekwondocular müsabakalar sonunda İl Müdürlüğü tarafından madalya ile ödüllendirildi.

MURAT ŞENGÜL

YILDIZLAR VE GENÇLER OKULLARARASI TAEKWONDO İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI
11 MART 2015

YILDIZ ERKEKLER

37 Kg.

1-Serhat DUMAN-Kastamonu Şehit Şerife Bacı Ortaokulu

41 Kg.

1-Oğuzhan BAŞ-Kastamonu Vali Aydın Arslan Ortaokulu

2-Necip Eray  DEMİR-Küre Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

45 Kg.

1-Onur Talha SOYKAN-Kastamonu Şehit Şerife Bacı Ortaokulu

49 Kg.

1-Sadık BÖREKCİ-Kastamonu 23 Ağustos Ortaokulu

57 Kg.

1-İbrahim KARLANKUŞ-Kastamonu Darende Ortaokulu

YILDIZ BAYANLAR

37 Kg.

1-Ümmühan KOCAOĞLU-İğdir Ortaokulu

41 Kg.

1-Özlem KOÇ-Kastamonu Merkez Ortaokulu

44 Kg.

1-Ayşe ALPTEKİN-İğdir Ortaokulu

47 Kg.

1-Selin Eylem KARAKAYA-Kastamonu Merkez Ortaokulu

51 Kg.

1-Beyza Nur ÇELEBİ-Kastamonu 23 Ağustos Ortaokulu


GENÇ ERKEKLER

45 Kg.

1-Fatih HIZLI-Kastamonu Aytaç Eruz Anadolu Lisesi

2-Oğuz Kaan KERTİŞ-Kastamonu Kuzeykent Anadolu Lisesi

48 Kg.

1-İlker KARAGÜLLÜ-Kastamonu Anadolu İmam Hatip Lisesi

2-Doğukan GÜVENCİ-Kastamonu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

51 Kg.

1-Volkan GÜVENCİ-Kastamonu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

55 Kg.

1-Yusuf KAYA-Kastamonu Sepetçioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2-Ferdi KÖSE- Kastamonu Sepetçioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3-Barış Bayram ÜNEL-Kastamonu Kuzeykent Anadolu Lisesi

59 Kg.

1-Furkan KUŞCU-Taşköprü Anadolu Lisesi

63 Kg.

1-Seyfullah ÖZEL-Kastamonu Anadolu İmam Hatip Lisesi

2-Ertuğrul ŞEREMET-Kastamonu Özlem Burma Teknik ve Endüstri Anadolu Lisesi

68 Kg.

1-Orhan Emre ÖZBEK-Taşköprü Lisesi

78 Kg.

1-Onur MAHMUTOĞLU-Kastamonu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

+78 Kg.

1-Sait Cihan KALE-Kastamonu Abdurrahmanpaşa Lisesi


GENÇ BAYANLAR

46 Kg.

1-Buse Kardelen NAHAR-Kastamonu Özel Hazarbey Anadolu Lisesi

2-Eda Derya ÇEKMECE-Tosya Bahçelievler Anadolu Lisesi

49 Kg.

1-Sevilay KABATAŞ-İğdir ÇPL

2-Fidan BAKIR-Kastamonu Prof.Dr. Saime İnal Savi Anadolu Lisesi

52 Kg.

1-Kübra KORKMAZER-Kastamonu Göl Anadolu Lisesi

2-Şeyma KINASAKAL-Kastamonu Pervaneoğlu Ali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

55 Kg.

1-Bahar YÜCEL-Kastamonu Kuzeykent Anadolu Lisesi

2-Simge DEMİRCİOĞLU-Kastamonu Sepetçioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

63 Kg.

1-Edanur KARADUMAN-Taşköprü Mustafa Sıtkı Erkek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi