Özel Halk Otobüslerinin çalışma saatlerine düzenleme

Kastamonu'da özel halk otobüslerinin çalışma saatleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulama konulan sokağı çıkma kısıtlaması nedeniyle yeniden düzenlendi.

  • 3474
Özel Halk Otobüslerinin çalışma saatlerine düzenleme
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Cuma günü akşamından Pazartesi günü sabahına kadar ayrıca akşamları saat 21.00’den saat 05.00’e kadar sokağa çıkma kısıtlaması getirildiğinden dolayı Kastamonu’da özel halk otobüslerinin çalışma saati yeniden düzenlendi.

Konuyla ilgili Kastamonu Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan duyuruda; “Koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonu ülke genelinde uygulanacak sokağa çıkma yasağından muaf olup toplu taşıma kullanacak vatandaşlarımız için Özel Halk Otobüsleri çalışma saatleri belirlendi. Buna göre Cumartesi ve Pazar günü saat 07.30-12.00 ve 17.00’de Kuzeykent dolmuş durağından Cezaevi, Kuzeykent ve Süt Fabrikası araçları hareket edecek. Saat 09.00-13.00 ve 18.00’de ise Cezaevi ve Kuzeykent araçları Eski Devlet Hastanesi üzerinden, süt fabrikası araçları ise SFC önü veya Pırlaklar mevkiinden hareket etmiş olacak” denildi.