banner266

Geçici aday listeleri seçim kurullarında!

Kastamonu'da, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

POLİTİKA 19.02.2019, 22:00 19.02.2019, 23:55
Geçici aday listeleri seçim kurullarında!
banner299

Kentte, bazı siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adaylarının isimleri şöyle:

Adalet ve Kalkınma Partisi

Kastamonu: Tahsin Babaş

Abana: Yunus Akgül

Ağlı: Muharrem Dinç

Araç: Güngör Çetin

Azdavay: Osman Nuri Civelek

Bozkurt: Muammer Yanık

Cide: Nejdet Demir

Çatalzeytin: Musa İhsan Uğuz

Daday: Hasan Aydemir

Devrekani: Engin Altıkulaç

Doğanyurt: Ahmet Kaya

Hanönü: Serkan Uçar

İhsangazi: Zühtü Danacı

İnebolu: Mustafa Huner Özay

Küre: Kemal Bakır

Pınarbaşı: Şenol Yaşar

Seydiler: Oğuz Yılmaz

Şenpazar: Cem Çınar

Taşköprü: Hüseyin Arslan

Tosya: Kazım Şahin

Cumhuriyet Halk Partisi

Kastamonu: Mustafa Öztürk (Millet İttifakı)

Abana: Erfain Tekin (Millet İttifakı)

Araç: Satılmış Sarıkaya (Millet İttifakı)

Azdavay: Mehmet Emin Tuncay (Millet İttifakı)

Bozkurt: Güvenç Demirezen (Millet İttifakı)

Cide: Mehmet Eşref Mutlu (Millet İttifakı)

Çatalzeytin: Mahir Muhlis Acar (Millet İttifakı)

Daday: Hasan Fehmi Taş (Millet İttifakı)

Hanönü: Yılmaz Karakoç (Millet İttifakı)

İnebolu: Faruk Öz

Küre: Emrullah Sezer

Seydiler: Halit Cesur (Millet İttifakı)

Taşköprü: Ahmet Kesim

Milliyetçi Hareket Partisi

Kastamonu: Rahmi Galip Vidinlioğlu

Abana: Erhan Özgür

Ağlı: Şahin Çolak

Araç: Fikri Yazan

Azdavay: Akif Özdemir

Bozkurt: Abdullah Bozkurt Ekeş

Cide: Ahmet Çakmak

Çatalzeytin: Ahmet Demir

Daday: Mehmet Kılıç

Devrekani: Mümtaz Aliustaoğlu

Doğanyurt: Hakkı Çolak

Hanönü: Hasan Basri Yücel

İhsangazi: Hayati Sağlık

İnebolu: Engin Uzuner

Küre: Serkan Sevinç

Pınarbaşı: Aslan Altuntaş

Seydiler: Mehmet Erdoğan

Şenpazar: Mustafa Eğilmez

Taşköprü: Abdullah Çatal

Tosya: Volkan Kavaklıgil

İYİ Parti

Ağlı: Mesut Mangaloğlu (Millet İttifakı)

Devrekani: Ayhan Kırık (Millet İttifakı)

İnebolu: Oğuzhan Canoğlu

Küre: Kamil Aydınlı

Pınarbaşı: Bayram Sarımeşe (Millet İttifakı)

Şenpazar: Ayhan Işık (Millet İttifakı)

Taşköprü: Satılmış Şen

Tosya: Mustafa Güvenç (Millet İttifakı)

Saadet Partisi

Kastamonu: Kadir Yalçın

Abana: Çağla Yüksel

Ağlı: Engin Demirci

Araç: Esra Acar

Azdavay: İlyas Ak

Bozkurt: Mustafa Çukurkol

Cide: Hasan Soyubelli

Çatalzeytin: Akif Yalçın

Daday: Murat Tansever

Devrekani: Şükrü Göksu

Doğanyurt: Ömer Yalçın

Hanönü: Nihat Yazıcıoğlu

İhsangazi: Hasan Bakar

İnebolu: Nizam Kuvvet

Küre: İsmail Taşkan

Pınarbaşı: Ayhan Gündoğdu

Seydiler: Hasip Yazıcıoğlu

Şenpazar: Ramazan Öteleş

Taşköprü: Tayyip Köse

Tosya: İsmail Akmanoğlu

Yorumlar (0)
banner305
banner315
20°
açık
Günün Anketi Tümü
Kaç Yaşındasınız?
Kaç Yaşındasınız?
Namaz Vakti 21 Temmuz 2019
İmsak 03:30
Güneş 05:22
Öğle 12:56
İkindi 16:54
Akşam 20:21
Yatsı 22:04
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 0 0
2. Ankaragücü 0 0
3. Antalyaspor 0 0
4. Beşiktaş 0 0
5. Denizlispor 0 0
6. Fenerbahçe 0 0
7. Galatasaray 0 0
8. Gazişehir Gaziantep 0 0
9. Gençlerbirliği 0 0
10. Göztepe 0 0
11. Kasımpaşa 0 0
12. Kayserispor 0 0
13. Konyaspor 0 0
14. Çaykur Rizespor 0 0
15. Sivasspor 0 0
16. Trabzonspor 0 0
17. Malatyaspor 0 0
18. Başakşehir 0 0
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Adanaspor 0 0
3. Akhisar Bld.Spor 0 0
4. Altay 0 0
5. Altınordu 0 0
6. Erzurum BB 0 0
7. Balıkesirspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Eskişehirspor 0 0
11. Fatih Karagümrük 0 0
12. Giresunspor 0 0
13. Hatayspor 0 0
14. Keçiörengücü 0 0
15. Menemen Belediyespor 0 0
16. Osmanlıspor 0 0
17. Ümraniye 0 0
18. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Bournemouth 0 0
2. Arsenal 0 0
3. Aston Villa 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leicester City 0 0
10. Liverpool 0 0
11. Man City 0 0
12. M. United 0 0
13. Newcastle 0 0
14. Norwich City 0 0
15. Sheffield United 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Athletic Bilbao 0 0
2. Atlético Madrid 0 0
3. Barcelona 0 0
4. Celta de Vigo 0 0
5. Deportivo Alaves 0 0
6. Eibar 0 0
7. Espanyol 0 0
8. Getafe 0 0
9. Granada 0 0
10. Leganés 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Real Betis 0 0
15. Real Madrid 0 0
16. Real Sociedad 0 0
17. Real Valladolid 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@