banner131

İşte Ak Parti Kastamonu Milletvekili Adayları

1 Kasım’da yapılacak olan erken seçimde partilerin listeleri belli oldu.

İşte Ak Parti Kastamonu Milletvekili Adayları
banner308
1 Kasım’da erken genel seçimde AK Parti’nin milletvekili adayları belli oldu.

İlk sırada 7 Haziran seçimlerinde üç döneme takılan ve bu dönemde aday olan sürpriz isim Hakkı Köylü olurken, ikinci sırada mevcut milletvekili Metin Çelik ve üçüncü sırada da bir önceki dönemde listeye giremeyen Tosya’nın adayı Zafer Nalbantoğlu’nun yerine Murat Demir aday gösterildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2015, 19:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emin EĞRİ
Emin EĞRİ - 3 yıl Önce

Kastamonu seçmenini kaale almayan bir AKP Genel merkezi var. Önümüzdeki dönem de temizlik ihtiyacı olabilir diye Hakkı KÖYLÜ'yü garantiye almışlar! İnsaf...Hakkı Köylü Kastamonu için var ile yok arasındaki vekillikten ileri gidememişken bu ısrar diğer aday gençlere hakarettir. Hele Tosya'dan NALBANTOĞLU için en az 2. sıra isteyen TOSYA'lılar acaba ne diyecektir? Hakkı KÖYLÜ'yü uygun gören karar,Mehmet Yıldırım için de 2. sıra demeliydi yani!

Yunus Adem
Yunus Adem - 3 yıl Önce

Bazı insanlar var dır ki kendilerinden çok arkalarındaki grplar çalışır. Gülşen'in aday gösterilmesinin etkilerini seçim akşamı göreceğiz.
Hakkı Köylüde de sağlam yüz varmış. Başka yerde olsa AKPy verirdim ama bu defa MHP diyorum. Kastamonunun yolsuzlukları aklayan birinin hem de ilk sırada mv adayı olmasına hiç razı değlim.

SIRADAKİ HABER