banner131

Milletvekili Demir; "Şeker fabrikasının bacası tütecek"

AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, özelleştirme sürecinde olan Kastamonu Şeker Fabrikasının bacasının tüteceğini söyledi.

Milletvekili Demir; "Şeker fabrikasının bacası tütecek"
banner308

AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, İstanbul’da gerçekleştirilen Kastamonu Kalkınma Vakfının toplantısına katıldı. Toplantıda açıklamalarda bulunan AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, Kastamonu Kalkınma Vakfı’nın öncülüğünde gerçekleştirilen toplantıda özelleştirme sürecinde olan Şeker Fabrikasının durumunu değerlendirdiklerini belirterek, “Kalkınma Vakfımız, bu fabrikanın Kastamonu halkının ve üreticisinin hizmetine aktif bir şekilde kazandırmak için tüm imkanların seferber edilmesini kararlaştırmıştır. İşadamlarımızın, Kastamonu Kalkınma Vakfı çatısı altında oluşturulacak geniş katılımlı bir konsorsiyumla Şeker Fabrikamıza talip olması, ilimiz için yeni bir sinerji oluşturacaktır. Şartlar ne olursa olsun Şeker Fabrikamızın bacası tütmeye devam edecektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2018, 16:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
NECATİ yazıcı
NECATİ yazıcı - 1 yıl Önce

Bence tüm Kastamonu lu hemşerimizin üzerine vazife olduğunu kabul edip ortak sinerji oluşumu yapmalıyız
Mesela 1000₺gibi her Kastamonu Luyu hissedar yapmalıyız ilerleyen zamanda bu fabrika mükemmel işler yapar diye düşünüyorum

SIRADAKİ HABER