"AK Parti teşkilatları uykuda"

AK Parti Tosya ilçe Başkanlığı istişare toplantısı Kastamonu Milletvekilleri Metin Çelik ve Murat Demir'in katılımları ile Tosya Kültür Merkezi konferans salonunda düzenlendi.

  • 2141
&quotAK Parti teşkilatları uykuda"
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Tosya ilçe Başkanlığı istişare toplantısı Kastamonu Milletvekilleri Metin Çelik ve Murat Demir’in katılımları ile Tosya Kültür Merkezi konferans salonunda düzenlendi.
İstişare toplantısına Kastamonu milletvekilleri Metin Çelik, Murat Demir ve Kastamonu İl Başkanı Halil Uluay, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin ve AK Parti ilçe başkanı Metin Ekşi, il yönetimi, Tosya AK Parti ilçe teşkilatı, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve esnaflar katıldı.

İstişare toplantısında konuşma yapan Milletvekili Murat Demir Kastamonu ve ilçelerinin sıkıntıları, Tosya - Kastamonu yolu ve İnebolu Belediyesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Tosya ilçesinin kendisi için önemli olduğunu ifade eden Demir, "İlkokul yıllarında Tosyalı bir öğretmenimiz vardı. Onu çok severdik. Okul sonrası bizleri camiye götürür, besmele çekmeyi öğretirdi. Din kültürünü ondan öğrendik. Onun için Tosya’nın benim için önemi çok büyük. Kendisinden Allah razı olsun. Duydum ki rahmetli olmuş. Allah mekânını Cennet eylesin" dedi.

15 Temmuz ve sonrası yaşananların unutulmaması gerektiğini ifade eden Demir, "Bu bir darbe girişimi değil bir işgal girişimiydi. Kendi halkına ateş açan bu insanlara karşı mağdur ve mağduriyet edebiyatı yapanlar onlara destek oluyorlar. Şöyle bir düşünelim eğer onlar başarılı olsa idi acaba şimdi ne olurdu. Özellikle hiçbir AK Partili hayatta olmazdı. Fetöcülere destek veren babamın oğlu değil, kendi oğlum olsa yine de acımam bu böyle bilinsin. Kastamonu ve tüm ilçelere hizmet etmek için seçildik. Biz hiçbir ayrım yapmadan çalışıyoruz. Kastamonu son 13 yılda 7 milyar yatırım aldı. Kastamonu da bazı il başkanları çıkıyor ağzı olan konuşuyor hesabı söyleyecek bir şey bulamayınca laf olsun diye konuşuyor. Eksikler var yok demiyoruz ama çok çalışıyoruz. Bu eksikleri de tamamlanacaksa sadece AK Parti ile tamamlanacak başka yolu yok" dedi.

Cide yolu hakkında konuşan Demir, "Heyelanı bir görseniz aklınız durur. Sanki bir dağ akmış önüne ne geldi ise yok etmiş. Ne yol kalmış, ne köprü kalmış. O yüzden Cide yoluna öncelik verdik. Tosya’yı Kastamonu’ya daha düzgün bir yol ile bağlamak için elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu.

Öz eleştiri yapan Demir, "Kastamonu AK Parti teşkilatları olarak çok yavaş ve uykuda gibiyiz. Artık uyanma zamanı geldi. Artık referanduma hazırlanma zamanı geldi. Artık liderimizi başkan yapma zamanı geldi. Dünya lideri olan Cumhurbaşkanımız için artık çok güçlü bir şekilde çalışarak onu başkan yapacağız. Türkiye’nin 2023 yılı hedeflerine ulaşmak için referanduma çok iyi hazırlanıp Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapacağız" ifadelerini kullandı.