Şampiyon Kıckbokscular, Kaymakam Yüksel ve Başkan Arslan'ı ziyaret etti

Taşköprü Lider Spor Kulübü sporcuları, Taşköprü Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan'ı makamında ziyaret etti.

  • 607
Şampiyon Kıckbokscular, Kaymakam Yüksel ve Başkan Arslan'ı ziyaret etti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bolu’da düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Büyükler, Gençler, Yıldızlar Kıck Boks Şampiyonası’nda 2 Türkiye Şampiyonu, 4 tane Türkiye üçüncülüğü ile ilçemize dönen Taşköprü Liderspor Kulübü sporcuları Taşköprü Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Antrenör Abdullah Kuşcu eşliğinde ziyaretlerde bulunan sporcular, Kaymakam Yüksel’e ve Başkan Arslan’a kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Kaymakam Yüksel ve Başkan Arslan, dereceye giren sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını dilediler.

Taşköprü Liderspor Kulübü Antrenörü Abdullah Kuşcu ise tüm sporcularını başarılarından dolayı kutlayarak desteklerinden dolayı Taşköprü Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel’e, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’a, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Erdoğan Akbıyık’a ve şube müdürlerine, Taşköprü Müftüsü Yusuf Uzun’a ve Müftülük Şube Müdürü Dursun Yoldaş ile tüm meslektaşlarına, İl temsilcilerine, antrenör arkadaşlarına ve sporcu velilerine ve son olarak tüm Taşköprü halkına teşekkür etti.

Mehmet TUĞCU