Seydiler ve Küre'nin Birlikteliği

Seydiler ve Küre ilçeleri çiftçilerine hizmet veren 1910 Sayılı Seydiler Tarım Kredi Kooperatifi yaptığı atılımlar ve sağladığı avantajlar ile ortaklarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

  • 654
Seydiler ve Küre'nin Birlikteliği
TAKİP ET Google News ile Takip Et


Son dönemde; yapmış olduğu 4 yıl vadeli faizsiz canlı hayvan satışı, faizsiz 1 yıla kadar vadeli yem satışı ve “uygun fiyat ile yüksek kaliteli ürün” politikası ile çiftçisine hizmet götüren 1910 Sayılı Seydiler Tarım Kredi Kooperatifi önümüzdeki dönemde Arıcılık faaliyetleri ve 4 yıl vadeli faizsiz ithal gebe düve satışları sağlayacağını duyurdu.

Konu ile alakalı olarak kooperatif yöneticisi Caner Salman; “İhtiyacı olan herkese eksiksiz hizmet götürmek ve memnuniyet sağlamak; bizim en büyük hedefimiz bu. Bu amaçla yürüttüğümüz faaliyetlerin ortaklarımız tarafından teveccüh görmesi bizi mutlu ediyor. 2014 yılı sonunda 42 adet canlı hayvan satışı yaparak Seydiler ilçemize girdi sağladık" dedi.

Bu sezon gebe düve ithali ve arıcılık faaliyetlerini Küre Kaymakamı Şahin Kazancı ile birlikte çalışmaların devam edeceğini belirten Salman açıklamalarına şöyle sürdürdü:
"Özellikle arıcılık faaliyetleri ile ilgili olarak Kazancı'nın çok büyük destekleri var. Allah’ın izniyle bu projelerle Seydiler ve Küre ilçelerimizin kalkınmasına bir nebze de olsa katkıda bulunabilmek amacındayız.”

MUHAMMED KÖMEÇOĞLU (İHA)