Shell Konya Tarım Fuarında Çiftçilerle Buluştu

Konya'da açılan Tarım Fuarına katılan Shell, çiftçilerle buluştu.

  • 626
Shell Konya Tarım Fuarında Çiftçilerle Buluştu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

SHELL KONYA TARIM FUARINDA ÇİFTÇİLERLE BULUŞTU 

- SHELL & TURCAS PERAKENDE SATIŞLAR PAZARLAMA MÜDÜRÜ GÜNDEN YILMAZ: 
- “SHELL OLARAK TARIM SEKTÖRÜNE ÖNEM VERİYORUZ”

Konya’da açılan Tarım Fuarına katılan Shell, çiftçilerle buluştu. 
Shell & Turcas, Konya’da 13-16 Mart tarihleri arasında açık kalacak 11. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’na katılıyor. Shell, tarım dünyasına sunduğu özel hizmetler ve tasarruf sağlayan ürünlerini tanıtmanın yanı sıra fuara sürpriz aktiviteleriyle de renk katıyor.
Türkiye’nin en beğenilen akaryakıt ve madeni yağ dağıtım şirketi Shell & Turcas*, tarım dünyasının tüm paydaşlarını TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde buluşturan 11. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’na katılıyor. Fuara Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Konya Valiliği ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği de destek veriyor.
Ziyaretçilerini üç ayrı noktadaki özel alanlarında ağırlayan Shell, Harman Kart, Başak Kart, Ekin Kart iş birlikleri ve Shell Club Smart Extra gibi avantajlı hizmetlerinin yanı sıra, Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları ve Shell Rimula ağır hizmet dizel motor yağları hakkında bilgi veriyor.
Shell, fuarın dış mekanında ise devrilme simülatörüyle emniyet kemerinin hayati önemi deneyimletiyor. Shell ayrıca çiftçilere yönelik renkli aktiviteler de gerçekleştiriyor. Shell standında yapılan çekilişle sürpriz hediyeler veriliyor.

“SHELL TARIM DÜNYASINDA BÜYÜYOR”
Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz, tarım sektörüne önem verdiklerini belirterek, Konya Tarım Fuarına katılmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Bu yıl Shell olarak Türkiye’de birçok tarım fuarına katılacaklarını kaydeden Yılmaz, “Shell olarak tarım sektörünü önemsiyoruz. Tarım sektöründe sürekli büyüyen motorinin payı da zaten bunu gösteriyor. Bugünkü standımızda en ekonomik ürünleri sunuyoruz. En ekonomik dizelimiz Shell FuelSave ve Shell Rimula ağır hizmet dizel motor yağları yer alıyoruz. Bunun dışında TEB ile yeni kurduğumuz işbirliğimizle TEB Harman Kart ile standımızda beraberiz” dedi.
Günden Yılmaz, fuar alanının dışında da katılımcılara yönelik çeşitli aktiviteleri olduğunu hatırlatarak, “Bildiğiniz gibi biz Shell şirketi olarak emniyet konusuna çok önem veriyoruz ve bu konuda da çalışmalarımız mevcut. Dışarıda da Shell FuelSave simülatörü ile müşterilerimize emniyet konusunda bazı tavsiyelerimiz olacak” diye konuştu.

ÇİFTÇİLER İÇİN CAZİP ÇÖZÜMLER
Shell’in Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile gerçekleştirdiği iş birliğinin bir ürünü olan TEB Harman Kart yoğun ilgi görüyor. Çiftçiler, TEB Harman Kart ile anlaşmalı Shell istasyonlarından 5 aya kadar yüzde “0” faiz ile akaryakıt ve madeni yağ alabiliyor.
*Shell&Turcas, aylık iş ve ekonomi dergisi Capital’in gerçekleştirdiği araştırmada 10 kez “Akaryakıt ve Madeni Yağ Dağıtım Sektörünün En Beğenilen Şirketi” seçildi.