Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Dinçer Çekmez'in Vefatı

Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Dinçer Çekmez Vefat Etti.

  • 946
Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Dinçer Çekmez'in Vefatı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

SİNEMA VE TİYATRO SANATÇISI DİNÇER ÇEKMEZ'İN VEFATI 

- KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI ÖMER ÇELİK: 
- "ÜLKEMİZİN DUAYEN SANATÇILARINI ARKA ARKAYA YİTİRDİĞİMİZ BU SON GÜNLERDE TİYATRO VE SİNEMA DÜNYAMIZIN SEVİLEN SİMALARINDAN DİNÇER ÇEKMEZ'İ DE EBEDİYETE UĞURLUYOR OLMANIN ÜZÜNTÜSÜ İÇERİSİNDEYİM"

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Ülkemizin duayen sanatçılarını arka arkaya yitirdiğimiz bu son günlerde tiyatro ve sinema dünyamızın sevilen simalarından Dinçer Çekmez'i de ebediyete uğurluyor olmanın üzüntüsü içerisindeyim" dedi. 

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, sinema ve tiyatro sanatçısı Dinçer Çekmez'in vefatı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Çelik, "Ülkemizin duayen sanatçılarını arka arkaya yitirdiğimiz bu son günlerde tiyatro ve sinema dünyamızın sevilen simalarından Dinçer Çekmez'i de ebediyete uğurluyor olmanın üzüntüsü içerisindeyim" dedi. Türk tiyatro ve sinemasına yıllarca emek veren, üstlendiği rolleri o kendisine özgü üslubuyla renklendiren müstesna sanatçının sahnelerdeki başarılarıyla daima saygıyla hatırlanacağını belirten Çelik, merhum sanatçıya Allah'tan sonsuz rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve sanat camiasına başsağlığı ve sabırlar diledi.