Taekwondo Poomse Avrupa Şampiyonası Seçmesi

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanlığı Taekwondo Poomse Avrupa Şampiyonası Seçmesi ile ilgili bir duyuru yayınladı.

  • 757
Taekwondo Poomse Avrupa Şampiyonası Seçmesi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Taekwondo Poomse Avrupa Şampiyonası Seçmesi

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanlığı Taekwondo Poomse Avrupa Şampiyonası Seçmesi ile ilgili bir duyuru yayınladı.


Aşağıda isimleri belirtilen sporcular 14 Nisan 2013 tarihinde yapılacak olan "Avrupa Poomse Şampiyonası Seçmesi" için 13 Nisan  2013 Cumartesi günü Ankara Angora Otel'de toplanacaklardır. 

Seçmeyi kazananlar 15 Nisan 2013 tarihinden itibaren kampa gireceklerdir.

NOT:Seçme, İsmet Iraz Spor Salonu'nda 14 Nisan Pazar günü 09:00'da başlayacağından listede ismi olan tüm sporcuların hazır bulunmaları gerekmektedir. 

Önemle duyurulur.


1.AYŞE OKÇU - ANKARA
2.KÜBRA DAĞLI - İSTANBUL
3.ELİF AYBÜKE YILMAZ - ANKARA
4.MERYEM YAVUZ - İSTANBUL
5.NESİME ALTUN - İZMİR
6.NEVİN BAŞ - MUĞLA
7.SEVGİCAN YALÇIN - ORDU
8.MUHAMMED EMİN YILMAZ - ANKARA
9.ATAKAN  ŞAAN KEMERTAŞ - İSTANBUL
10.KÜRŞAD OĞUZHAN AVCI - SİNOP
11.MEVLÜT PEKCAN - ANKARA
12.MUSTAFA YILMAZ - ANKARA
13.SELAHATTİN ŞAHİN - KARAMAN
14.GALİP ZİYA YALÇINKAYA - İSTANBUL
15.BUSE YAVUZ - ANKARA
16.BETÜL ŞAHİN - İSTANBUL
17.ADİL TEKİN - ANKARA
18.CEM UÇAK - İSTANBUL
19.CAN UÇAK - İSTANBUL
20.GAYE NUR SERT - ADANA
21.SEVİLAY KARAKILÇIK - ADANA
22.GİZEM ŞAHBAZ - ADANA
23.ELİF SOYTÜRK - ANKARA
24.SERİM OLGUN KAHVECİ - ANKARA
25.BENGÜ ALKAN - ANKARA
26.ALİ KEMAL USTABAŞ - SİNOP
27.RASİM ÖZALP - SİNOP
28.KEMAL YILMAZ - ANKARA
29.YASİN ÇEKEN - AMASYA
30.ÇAĞRI KAYA - AMASYA
31.FURKAN ÇOLAK - AMASYA
32.NEZAHAT İSLAM - İSTANBUL
33.ÜMMÜ ÖZCAN - İSTANBUL
34.BÜŞRA ÖZDEN - ADANA
35.İREM ERDOĞAN - ADANA
36.BERFİN DOĞDU - ADANA
37.SERAP PEKCAN - ANKARA
38.BUKET ŞAHİN - ANKARA
39.ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP
40.FATMA TÖREHAN - ANKARA
41.ZERRİN AYDOĞAR - İZMİR
42.SERDAR CAN - İSTANBUL
43.UĞUR VARDAR - İSTANBUL
44.GAMZE SARI - İSTANBUL
45.İDRİS YAVUZ - İSTANBUL
46.OSMAN  ŞENEL - İSTANBUL
47.EMİNE AKIŞ - ADANA
48.BÜŞRA GÜL TOPÇU - ADANA
49.İSMİHAN TURGUT - ADANA
50.GÖKHAN DEMİR - ANKARA
51.HAYRİ TEMEL ALPER - ESKİŞEHİR
52.KÜBRA ARSLAN - ANKARA
53.EGE GEZGİN - AYDIN
54.HABİB OKÇU - ANKARA