Taekwondocularımızdan 2 Gümüş 2 Bronz Madalya

Taekwondocularımız 10-12 Mayıs 2014 tarihleri arasında Muğla Marmaris'te yapılan Okullararası Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasından 4 madalya ile döndü

  • 3059
Taekwondocularımızdan 2 Gümüş 2 Bronz Madalya
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Taekwondocularımız Muğla Marmaris'ten 2 gümüş, 2 bronz madalya ile döndü.

 
10-12 Mayıs 2014 tarihleri arasında Muğla ili Marmaris ilçesinde yapılan Okullararası Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasına ilimizi temsilen 8 sporcu katıldı.

33 Kg.'da yarışan  Şehit Şerife Bacı ortaokulu öğrencisi Muhammet Beygirlioğlu, 29 Kg.'da yarışan İğdir Ortaokulu öğrencisi Ümmühan Kocaoğlu Türkiye 2. olurken, 33 Kg.'da yarışan İğdir Ortaokulu öğrencisi Büşra Kaderli ile 51. Kg.'da yarışan Şehit Şerife Bacı Orta Okulu öğrencisi Simge Demircioğlu Türkiye üçüncüsü oldular.

Antrenörlerimiz İsmail Arıkan ve Ercan Çelik, sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ediyoruz, ilk önce Kastamonu'da yapılan Okullararası İl Seçmesinde birinci olup ardından Çankırı'da yapılan Okullararası Gruplar Taekwondo Şampiyonasında ilk dört dereceye girerek bu şampiyonaya katılmaya hak kazanan sporcularımız zorlu müsabakalar sonucu 2 gümüş 2 bronz madalya kazandılar, bu başarıda emeği geçen herkese, desteklerinden Kastamonu Belediye Başkanı sayın Tahsin Babaş'a teşekkür ediyoruz dediler.

TÜM SONUÇLAR

33 KG. ERKEKLER

1-MEHMET OKAN DİÇSOY - ANKARA

2-MUHAMMET BEYGİROĞLU - KASTAMONU

3-BURAK ÖLMEZ - GAZİANTEP

3-SERCAN CELİL YAŞAR - KOCAELİ

29 KG. BAYANLAR

1-EDANUR KOÇ – BİLECİK

2-ÜMMÜHAN KOCAOĞLU - KASTAMONU

3-İLAYDA LİMAN - KONYA

3-ZEYNEP DOĞAN - KARAMAN

37 KG. ERKEKLER

1-BARIŞ ÇAKIR - İZMİR

2-EMRE ALTUN - ANKARA

3-NUMAN DOĞAN - ERZURUM

3-ALPTEKİN YILMAZ - BALIKESİR

33 KG. BAYANLAR

1-FATMA SENA TEKELİ - UŞAK

2-KERİME ÖZALP - KARABÜK

3-EMİNE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE

3-BÜŞRA KADERLİ - KASTAMONU

41 KG. ERKEKLER

1-MUSTAFA KARSANDI - ÇORUM

2-ENES ŞENTÜRK - KOCAELİ

3-SEYDİ VAKAS DAĞDELEN - GAZİANTEP

3-SALİH EMRE DEMİRCİ - ANKARA

37 KG. BAYANLAR

1-İREM BEKTAŞ - İZMİR

2-DERYA EŞME - EDİRNE

3-NÜLÜFER MAHİRE BÜLBÜL - KONYA

3-BERNA AKBULUT - KARAMAN

45 KG. ERKEKLER

1-MERTCAN DOLMACI - İZMİR

2-AHMET TALHA İNAN - KOCAELİ

3-E.GAZİ DEMİRKIRAN - SAMSUN

3-MUHAMMET BUDAK - MALATYA

41 KG. BAYANLAR

1-ELANUR ÇELİK - SAMSUN

2-ECE ARIK - UŞAK

3-MİHRİMAH SARIKAYA - ADANA

3-SALİHA KÜÇÜKSOLAK - KONYA

49 KG. ERKEKLER

1-SEFA ALTINYÜZÜK - NİĞDE

2-MUHAMMET KAN - ADANA

3-DOĞUKAN DOĞAN - İZMİR

3-BAHADIR SAMET COĞULU - GAZİANTEP

44 KG. BAYANLAR

1-EMİNE NUR PALAZ - ADANA

2-HİLAL ŞİMŞEK - KARAMAN

3-HALENUR GENÇOĞLU - KAYSERİ

3-ELİF ALBAY - İSTANBUL

53 KG. ERKEKLER

1-BAHATTİN BABAT - KONYA

2-EMRE SARITAŞ - KAYSERİ

3-H.BUĞRA ERÖZ - ANKARA

3-F.KÜRŞAT AYGÜN - MALATYA

47 KG. BAYANLAR

1-SEFA CEREN KOYUNCU - KONYA

2-İREM ERDOĞAN - İSTANBUL

3-KUMSAL KARABIÇAK - İZMİR

3-MELİKE İNCİ - GAZİANTEP

57 KG. ERKEKLER

1-TOLGA ÇALIŞKAN - İZMİR

2-KADİR AKAN - EDİRNE

3-YUNUS ARAS - ESKİŞEHİR

3-GÖRKEM DEMİREL - ANKARA

51 KG. BAYANLAR

1-GÜLÜSTAN BEYZA EKİNCİ - MALATYA

2-EDA NUR ASLAN - GAZİANTEP

3-SİMGE DEĞİRMENCİOĞLU - KASTAMONU

3-SENA NUR ERTÜRK - İSTANBUL

61 KG. ERKEKLER

1-EMRE ÖZYURT - BALIKESİR

2-FURKAN ZEYBEK - MANİSA

3-EYMEN ATMACA - İZMİR

3-EREN KOÇAK - TRABZON

55 KG. BAYANLAR

1-İREM ATAÇ - NİĞDE

2-SÜMEYYE NUR ERGÜN - KIRKLARELİ

3-RABİA YOLMAZ - SAMSUN

3-RÜYANNUR ÇAĞLAR - KARABÜK

65 KG. ERKEKLER

1-HALİS ESMERAY - GAZİANTEP

2-HASAN ALP TOSUN - SAMSUN

3-HASAN ALİ KARAKAYA - DENİZLİ

3-GAHRETTİN ERTEN - ESKİŞEHİR

59 KG. BAYANLAR

1-HÜRİ KORKUT - MERSİN

2-NURPEL KARAKAŞ - DİYARBAKIR

3-FATMA ŞEVAL ÖZKAVAK - ANKARA

3-YAREN TUTUMOĞLU - İSTANBUL

+65 KG. ERKEKLER

1-MUHAMMET EMİN AÇIKGÖZ - ANKARA

2-BERAT KOÇ - ORDU

3-DOĞUKAN GÖK - BİNGÖL

3-EMRE ÜNAL - ADANA

+59 KG. BAYANLAR

1-DİLARA ASLAN - İSTANBUL

2-AYŞE SENA AYTÜRK - KONYA

3-BERFİN ÖZTEMEL - İSTANBUL

3-SUEDA KAYA - ANKARA