Taşköprü Devlet Hastanesi İçin Sözleşme İmzalandı

Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Taşköprü Devlet Hastanesi'nin sözleşmesini imzaladı.

  • 478
Taşköprü Devlet Hastanesi İçin Sözleşme İmzalandı
TAKİP ET Google News ile Takip Et


Genel Sekreterlik makamında yapılan imza törenine, Genel Sekreter Tahir Zafer Karahasan, Magnesia Yapı İnş San. Ve Tic. Ltd. Şti adına Deniz Yılmaz, Yatırım ve İnşaat Müdürü İbrahim Sağlık, Kastamonu 1.Noter Başkâtibi İskender Avcı katıldı.

Sözleşme öncesi kısa bir açıklama yapan Genel Sekreter Tahir Zafer Karahasan; "İmzasını atacağımız bu sözleşme ile Taşköprü İlçemizin sağlık sorunlarının büyük ölçüde çözüme kavuşacağına inanıyorum. İşin sözleşme bedeli 15.053.000.TL olup, yer tesliminden sonra 550 günlük bir süresi vardır. Sağlık alanında yapılacak bu yatırımın tüm Taşköprü’ye ve ilimize hayırlı uğurlu olmasını diler, bu eserin ilçemize kazandırılması için emeği geçen tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ederim" diyerek, yatırımın süresi içerisinde ve en kaliteli şekilde yapılacağını söyledi.

Yüklenici firma “Magnesia Yapı İnş San. Ve Tic. Ltd” adına konuşan Deniz Yılmaz ise "Mevsimsel şartların elverdiği ölçüde en kısa zamanda ve en iyi şekilde inşaatı bitirip teslim etmeyi şimdiden taahhüt ediyoruz. İnsan sağlığı her şeyden önemli olduğunun bilincindeyiz ona göre çalışacağız" dedi.
Tören karşılıklı imzaların atılmasıyla sona erdi.

AKİF DOĞAN (İHA)