Taşköprü Türk Sanat Müziği'ne doydu

Taşköprü Belediyesi'nin 2018 Kastamonu Türk Dünyası Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında, Kültür ve Turizm Bakanlığı sanatçılarınca Türk Sanat Müziği dinletisi düzenledi.

  • 342
Taşköprü Türk Sanat Müziği'ne doydu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Taşköprü Belediyesi Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşen Türk Sanat Müziği dinletisinde Türk Sanat müziği sanatçısı Zerrin Naycı ve Tolga Özkabakçı birbirinden güzel parçalarını Taşköprülü vatandaşlar için seslendirdi.

Programa katılan Taşköprü Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da sanatçılara şarkılarında eşlik etti.

Program da konuşan Belediye Başkanı Arslan, Türk Dünyası Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında benzer etkinliklerin devam edeceğini söyleyerek Taşköprü’de kültür ve sanatın gelişimine her anlamda katkılarının süreceğini belirtti.

Taşköprü Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel’de organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan ve Belediye personelini tebrik ederek “Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın değerli sanatçılarına teşekkür ediyorum” dedi.

Programın sonunda Kaymakam Yüksel ve Belediye Başkanı Arslan tarafından sanatçılara plaket ve çiçek takdim edildi.

Hamza Sefa YILMAZ