Taşköprülü Kick Bokscular Bolu'dan Döndü

Taşköprü Lider Spor Kulübü Kick Bokscuları Bolu'da düzenlenen Kick Boks Kulüpler Ligi 1. Etap Şampiyonası'ndan döndüler.

  • 1049
Taşköprülü Kick Bokscular Bolu'dan Döndü
TAKİP ET Google News ile Takip Et

21 Şubat 2016 tarihinde Bolu ilinde düzenlenen Kick Boks Kulüpler Ligi 1. Etap Şampiyonasına Taşköprü Lider Spor Kulübünü temsilen; Minikler Point Fighting ,Yıldızlar Light Contact ve Gençler Light Contact branşlarında Ali Osman Uzun, Murat İyisan, Bulut Acar, Zeki Özgörür, Hamdi Can Kaplan, Mustafa Şahin, Mehmet Can İnce ve Mustafa Yalçın katıldı.

Antrenör Abdullah Kuşcu yaptığı açıklamada; "Kick Boks branşında alt yapı çalışmaları yapmış olduğumuz bu dönemde, sporcularımızın hepsininde yeni olmasına rağmen 3 aylık zaman içerisinde yaptığımız çalışmayla, katıldığımız bu müsabakalarda, sergilemiş oldukları mücadele sonrasında gelecek vadettiklerini gördük, bu inanç ve azimle çalışmalarımıza devam edip, Allahın izni ile kulübümüz sporcularının kısa sürede büyük başarılara ulaşacaklarına, ilçemizi ve İlimizi en güzel şekilde temsil edeceklerine  inancımız sonsuzdur. Bizlerin her zaman yanında olan sayın Taşköprü Belediye Başkanımız Hüseyin Arslan'a, velilerimize ve tüm Taşköprülülere sonsuz teşekkür ediyor saygılarımızı sunuyoruz." dedi.

(KG)